Reklama

Jubileusz odwołany. Kto przyjedzie zamiast?

Opublikowano:
Autor:

Jubileusz odwołany. Kto przyjedzie zamiast? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie odbędzie się zapowiadany od jakiegoś czasu jubileusz Jerzego Kryszaka. Organizatorzy zapewniają jednak, że III Płocki Wieczór Kabaretowy szykuje się naprawdę ciekawie.

Nie odbędzie się zapowiadany od jakiegoś czasu jubileusz Jerzego Kryszaka. Organizatorzy zapewniają jednak, że III Płocki Wieczór Kabaretowy szykuje się naprawdę ciekawie.

Salwy śmiechu będą płynęły z płockiego amfiteatru 25 sierpnia, ale już wiadomo, że trochę pozmieniało się jeśli chodzi o program. Jak zapowiadano, w Płocku mieliśmy świętować 40 lat od pierwszych kroków Jerzego Kryszaka na deskach zawodowego teatru i 30-lecia kariery na scenie kabaretowej. Jubilatowi mieli towarzyszyć m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju,m Kabaret Młodych Panów, Alosza Awdiejew i Mieczysław Szcześniak.

Jednak - jak okazało się teraz  - z tych planów nici. Jak dowiedzieliśmy się u organizatorów, jubileusz Kryszaka trzeba było odwołać z powodu zmian w grafikach artystów. Jednak - dodają szybko - organizowany już po raz trzeci Płocki Wieczór Kabaretowy zapowiada się nie mniej ciekawie. Zobaczymy obie grupy, czyli i Kabaret Moralnego Niepokoju i Młodych Panów, a zamiast poprzednic artystów przyjadą Krzysztof Respondek, Tadeusz Drozda i Marcin Daniec.

Owo grono będzie starało się rozbawić do łez płocczan 25 sierpnia o godz. 19.00. Bilety kosztują 40 i 60 zł.

Zdjęcia z Płockiej Nocy Kabaretowej 2013 zobacz w naszej galerii:


fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE