Reklama

Jubileusz Ireny Santor wkrótce w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Jubileusz Ireny Santor wkrótce w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 2 listopada 2019 roku o godz. 18:00 w Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku przy ul. Kolegialnej 23, w jubileuszowym recitalu, wraz z zespołu muzycznym, wystąpi Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki.


W dniu 2 listopada 2019 roku o godz. 18:00 w Państwowej Szkole Muzycznej w Płocku przy ul. Kolegialnej 23, w jubileuszowym recitalu, wraz z zespołu muzycznym, wystąpi Irena Santor - niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki.


Irena Santor, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy! Artystka świętować go będzie wspólnie z Państwem podczas wyjątkowej trasy koncertowej "JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem".


Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki, uhonorowaną przyznaniem tytułu doctor honoris causa Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. 


Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który wypełnią piosenki starannie na tę okazję wybrane przez Artystkę, piosenki które z Jej punktu widzenia były i są ważne, melodie które wpisały się w Jej życie, ale także w Państwa serca i wspomnienia. Zabrzmią zatem niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które niosą przesłanie Artystki i już znalazły uznanie publiczności. 


To będzie niezapomniany Jubileusz w cudownym klimacie!


Bilety można nabywać on-line na: biletyna.pl, bilety24.pl kupbilecik.pl, ebilet.pl, empikbilety.pl oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej:
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki ul. Jakubowskiego 10
My Travel ul. Przemysłowa 1
EMPIK: MAZOVIA ul. Wyszogrodzka 127 oraz MOSTY ul. Tysiąclecia 2
Media Markt ul Wyszogrodzka 127
DAGNA Al. Stanisława Jachowicza 49
Kontakt w sprawie koncertu i sprzedaży biletów: Impresariat Artystyczny "Impart" www.impart.pl tel. 602 80 43 29


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE