Reklama

Jeszcze większy wybór. W galerii pojawi się dwupiętrowy salon znanej marki

Opublikowano:
Autor:

Jeszcze większy wybór. W galerii pojawi się dwupiętrowy salon znanej marki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Grono najemców Galerii Wisła powiększy się o kolejny sklep. - Dwukondygnacyjne salony otwierane są tylko w miastach o największym potencjale rozwoju - komentuje Mariusz Czerwiak, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych z agencji doradczej JLL, która jest również zarządcą obiektu. Chodzi o dobrze nam znaną markę CCC.

Grono najemców Galerii Wisła powiększy się o kolejny sklep. - Dwukondygnacyjne salony otwierane są tylko w miastach o największym potencjale rozwoju - komentuje Mariusz Czerwiak, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych z agencji doradczej JLL, która jest również zarządcą obiektu. Chodzi o dobrze nam znaną markę CCC.

CCC to marka dysponująca centrum logistycznym mieszczącym 18 mln par butów, dziennie są w stanie wysłać z tego centrum nawet milion par butów do salonów. Według danych z 2017 r. z ich oferty skorzystało 38,8 mln klientów. W zeszłym roku otworzyli przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie flagowy sklep i zarazem 950. salon (łącznie mają salony w 20 krajach). Ten najnowszy w Płocku będzie miał powierzchnię 1 650 metrów kwadratowych i tradycyjnie klienci będą wybierać między parami butów, egzemplarzami torebek i akcesoriów.

- Wejście CCC do galerii Wisła to nie tylko świetna wiadomość dla klientów centrum, ale również potwierdzenie, że Płock jest niezwykle atrakcyjnym rynkiem handlowym w Polsce. Świadczy o tym powierzchnia nowego sklepu CCC - komentuje Mariusz Czerwiak, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w JLL.

A przypomnijmy, że pod marką CCC działają już sklepy w Atrium Mosty, galerii Mazovia i na terenie galerii handlowej w Auchan. W którym miejscu znajdziemy sklep w galerii Wisła?

- Będzie tuż obok sklepu Piotra i Pawła - mówi Magdalena Michalska odpowiadająca za marketing w Galerii Wisła.

Ale co w takim razie z marką TK Maxx? Sklep oferujący ubrania, dodatki do domu, markowe kosmetyki czy zabawki topowych marek miał być pierwszą lokalizacją sieci w tym regionie Polski. Zapowiedź jednak opublikowano przeszło rok temu. - Będzie. Bynajmniej nie jest cicho, tylko bardzo głośno, jeśli chodzi o TK Maxx - zapewnia Magdalena Michalska. - Powoli kończymy prace, aby móc przekazać lokal.

Kiedy otwarcie obu sklepów? Wychodzi na to, że w 2019 r. wiele się zmieni i z dolnej części dostaniemy się zarówno do Piotra i Pawła, a tuż obok do obu dwukondygnacyjnych lokali CCC i TK Maxx. W przypadku tego ostatniego prace mogą potrwać jeszcze kilka miesięcy, ale jest szansa na otwarcie na wiosnę, z kolei największy w Płocku salon CCC powstanie zapewne w drugiej połowie roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE