Reklama

Jesteście ciekawi, jak robi to Google? Przyjdźcie na warsztaty

Opublikowano:
Autor:

Jesteście ciekawi, jak robi to Google? Przyjdźcie na warsztaty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oponomat, czyli automat do recyklingu opon w zamian za bonusy, opakowania na żywność zmieniające kolor w zależności od terminu przydatności jedzenia albo aplikacja pozwalająca uwolnić się od natrętnych telefonów - m.in takie pomysły mieli uczestnicy warsztatów organizowanych przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju. Teraz czas na Twoje pomysły na innowacje!

Oponomat, czyli automat do recyklingu opon w zamian za bonusy, opakowania na żywność zmieniające kolor w zależności od terminu przydatności jedzenia albo aplikacja pozwalająca uwolnić się od natrętnych telefonów - m.in takie pomysły mieli uczestnicy warsztatów organizowanych przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju. Teraz czas na Twoje pomysły na innowacje!

Jeśli macie mnóstwo pomysłów, być może te warsztaty są właśnie dla Was! Jeśli szukacie wyzwania, lubicie eksperymentować, spróbujcie zmierzyć z tym, co zaproponują prowadzący! Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. To nic nie kosztuje - warsztaty są bezpłatne. Trzeba się tylko zarejestrować.

Warsztaty  „Projektanci Innowacji PFR” odbędą się 19 listopada w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Uczestnicy będą mogli poznać Design Thinking - metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Uczestnicy warsztatów będą uczyć się budowania trzech podstawowych kompetencji: zrozumienia użytkownika (empatii), myślenia 10x (myślenia bez granic) oraz eksperymentowania (tworzenia prototypów).. Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znaleźć można na startup.pfr.pl.

Program „Projektanci Innowacji PFR” skierowany jest do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia - liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona - rejestracja otwarta trwa do 11 listopada 2019. Jak się zarejestrować? Należy wejść na stronę https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-plock-18111911/, następnie wypełnić formularz i odpowiedzieć na trzy krótkie pytania. Chodzi o to, aby poznać pomysły i to nad czym chcemy pracować, aby na tej podstawie wybrać uczestników warsztatów. Koniecznie należy zaglądać do skrzynki z pocztą elektroniczną! Otrzymamy wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail. Kilka dni przed terminem warsztatów otrzymamy następną wiadomość, czy udało się zakwalifikować na wydarzenie, które odbędzie się 19  listopada 2019 roku w Staromiejskim Centrum Biznesu Przetwornia w Płocku przy ul. Synagogalnej 4.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE