Reklama

Jesteś ojcem? Sprawdź, czy możesz liczyć na promocję

Opublikowano:
Autor:

Jesteś ojcem? Sprawdź, czy możesz liczyć na promocję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku lat ojcowie w Polsce nie tylko panie zajmują się pociechami w pierwszych tygodniach ich życia. Panowie mogą pomóc swoim partnerkom . Mężczyźni nie mogą co prawda spędzić ze swoją pociechą tyle czasu co kobiety, ale mimo to panowie coraz częściej korzystają z tego przywileju.

Od kilku lat ojcowie w Polsce nie tylko panie zajmują się pociechami w pierwszych tygodniach ich życia. Panowie mogą pomóc swoim partnerkom. Mężczyźni nie mogą co prawda spędzić ze swoją pociechą tyle czasu co kobiety, ale mimo to panowie coraz częściej korzystają z tego przywileju. 

Polacy mogą przejąć część urlopu macierzyńskiego, czyli wystąpić o urlop tacierzyński. Wówczas mama dziecka wraca do pracy. Osobną kwestią jest urlop ojcowski - panowie w ciągu dwóch lat od narodzin dziecka mogą wykorzystać dwa tygodnie wolnego. Jednorazowo lub dwa razy po tygodniu. Przysługuje wówczas 100% wynagrodzenia. 

            

Wychowanie dziecka to jedno z najtrudniejszych zadań, jakich człowiek może się podjąć. Warto wspierać kobiety w tym trudnym okresie, zwłaszcza w pierwszych tygodniach po porodzie. Kobiety są wykończone ciążą, trudnym porodem. Potrzebują wsparcia, opieki, aby w spokoju dojść do pełni formy. Ponadto eksperci często wskazują, jak ważne jest spędzanie czasu z pociechami od pierwszych dni ich życia. W tym czasie mężczyźni mają szans na wytworzenie więzi ze swoim potomstwem. 

Hurtownia U Malucha docenia panów, którzy aktywnie angażują się w opiekę nad swoimi dziećmi i  oferuje 24 czerwca w godzinach od 9.00 do 14.00 rabat 15% na cały asortyment z okazji dnia ojca.

           

Hurtownia U Malucha
"Od pierwszego uśmiechu"

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE