Reklama

Jest zatrzymany w związku z poniedziałkową ewakuacją

Opublikowano:
Autor:

Jest zatrzymany w związku z poniedziałkową ewakuacją - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek w bloku przy ul. Dworcowej odkryto niebezpieczne materiały wybuchowe. Płocka policja ustala, jak doszło do ich zgromadzenia w piwnicy.

W poniedziałek w bloku przy ul. Dworcowej odkryto niebezpieczne materiały wybuchowe. Płocka policja ustala, jak doszło do ich zgromadzenia w piwnicy.

W poniedziałek 18 września około 11:00 policjanci otrzymali informację o odkryciu w piwnicy w bloku przy ul. Dworcowej 45 materiałów wybuchowych. Zarządzono ewakuację mieszkańców oraz pobliskiego przedszkola. Teren w promieniu kilkudziesięciu metrów został odgrodzony, a po południu materiały wywieźli saperzy z Warszawy. 

[ZT]16569[/ZT]

Niebezpieczeństwo już minęło. Teraz policjanci ustalają jak doszło do zgromadzenia niebezpiecznych materiałów w piwnicy. 

- W związku z tą sprawą dziś ok. 12:00 zatrzymany został 69-letni mieszkaniec Płocka - poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. - Na komendzie trwają czynności z jego udziałem. 

Kodeks karny za gromadzenie materiałów wybuchowych bez zezwolenia przewiduje karę od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności. 

[ZT]16573[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE