Reklama

Jest zarzut zabójstwa w sprawie śmierci 43-latka

Opublikowano:
Autor:

Jest zarzut zabójstwa w sprawie śmierci 43-latka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 43-latka. Od początku podejrzewano zabójstwo, a sekcja zwłok tylko potwierdziła przypuszczania. Zatrzymano w tej sprawie konkubinę mężczyzny.

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 43-latka. Od początku podejrzewano zabójstwo, a sekcja zwłok tylko potwierdziła przypuszczania. Zatrzymano w tej sprawie konkubinę mężczyzny. 

Zwłoki ujawniono w niedzielę, w mieszkaniu zmarłego mężczyzny. Okoliczności odnalezienia zwłok wskazywały na zabójstwo, ale dla pewności konieczna była sekcja zwłok. Dzień później zatrzymano 33-letnią kobietę, konkubinę zmarłego. 

[ZT]18180[/ZT]

Sekcję zwłok przeprowadzono we wtorek rano, a wynik nie pozostawił wątpliwości. 

- W wyniku prowadzonych czynności konkubinie zmarłego we wtorek został postawiony zarzut zabójstwa - informuje Norbert Pęcherzewski, prokurator rejonowy. - Kobieta przyznała się do popełnionego czynu i złożyła wyjaśnienia. 

Treści wyjaśnień śledczy nie ujawnia. Prokurator potwierdził jedynie, mężczyzna zginął od rany kłutej w klatkę piersiową, zadanej "podłużnym, kończystym narzędziem". Do zadania śmiertelnego ciosu doszło podczas kłótni. 

- Prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie kobiety - mówi Pęcherzewski. - Sąd uwzględnił wniosek i we wtorek kobieta trafiła do aresztu. 

Zgodnie artykułem 148 Kodeksu Karnego za zabójstwo grozi kara więzienia od 8 do 25 lat lub dożywotniego pozbawienia wolności. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE