Reklama

Jest nowy szef komórki zajmującej się sprzedażą i wykupem działek

Opublikowano:
Autor:

Jest nowy szef komórki zajmującej się sprzedażą i wykupem działek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz wybrał już nowego kierownika Biura Obrotu Nieruchomościami Gminy w płockim Urzędzie Miasta. To komórka, która zajmuje się m.in. sprzedażą i wykupem miejskich działek.

Ratusz wybrał już nowego kierownika Biura Obrotu Nieruchomościami Gminy w płockim Urzędzie Miasta. To komórka, która zajmuje się m.in. sprzedażą i wykupem miejskich działek. 

Nowym szefem ratuszowej komórki w pionie wiceprezydenta Jacka Terebusa został Jarosław Kuczyński. Zajął on miejsce Mariusza Pakulskiego, który- jak już pisaliśmy - we wrześniu odszedł z Ratusza do nowej pracy.

[ZT]13377[/ZT]

Nowy kierownik Biura Obrotu Nieruchomościami ma 57 lat. Tematyka obrotu nieruchomościami nie jest mu bynajmniej obca - pracował w komórce Ratusza zajmującej się gospodarowaniem mieniem komunalnym za czasów kilku prezydentów - zaczynając od Andrzeja Drętkiewicza, przez Dariusza Krajewskiego-Kukiela, Stanisława Jakubowskiego, Wojciecha Hetkowskiego. Z urzędem pożegnał się w 2003 r., gdy prezydentem był Mirosław Milewski. Płocczanom dał się też poznać jako wiceprezes stowarzyszenia Tumska. Dwa lata temu bezskutecznie starał się o mandat radnego w wyborach samorządowych jako kandydat komitetu Niezależny Płock z Iwoną Wierzbicką na czele.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE