Reklama

Jest nowy szef Basell Orlen Polyolefins

Opublikowano:
Autor:

Jest nowy szef Basell Orlen Polyolefins - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od początku marca nowym prezesem Basell Orlen Polyolefins będzie Amerykanin Thomas Srnka. Zastąpi on Dicka Stolwijka, który szefował spółce od grudnia ub. roku.

Od początku marca nowym prezesem Basell Orlen Polyolefins będzie Amerykanin Thomas Srnka. Zastąpi on Dicka Stolwijka, który szefował spółce od grudnia ub. roku.

Jak poinformowała Agnieszka Rejnowicz z Basell Orlen Polyolefins, 1 marca  pochodzący ze Stanów Zjednoczonych Thomas Srnka obejmie stanowisko prezesa zarządu i dyrektora generalnego BOP.  Przedtem nowy szef spółki pełnił funkcję dyrektora produkcji na region obu Ameryk w LyondellBasell, jednej największych na świecie firm z branży olefin, poliolefin, chemikaliów oraz przetwórstwa ropy naftowej, oraz był prezesem firmy Petroken w Argentynie należącej do LyondellBasell.  W LyondellBasell przepracował ponad 30 lat.

Amerykanin zajmie miejsce Holendra Dicka Stolwijka, który był prezesem BOP  od trzech miesięcy, a który  został  powołany na stanowisko dyrektora ds. strategii, planowania i analiz w LyondellBasell z siedzibą w Rotterdamie w Holandii.

Pozostali członkowie zarządu BOP to: Jerzy Nowaliński – dyrektor ds. produkcji, Helena Huovinen
– dyrektorka marketingu, sprzedaży i łańcucha dostaw oraz Jacek Podgórski – dyrektor finansowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE