Reklama

Jest nowy sekretarz powiatu

Opublikowano:
Autor:

Jest nowy sekretarz powiatu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zgodnie z krążącymi od kilku tygodni wieściami, nowym sekretarzem powiatu został Michał Twardy. Zastąpił Piotra Dyśkiewicza, obecnie wiceprezydenta Płocka.

Zgodnie z krążącymi od kilku tygodni wieściami, nowym sekretarzem powiatu został Michał Twardy. Zastąpił Piotra Dyśkiewicza, obecnie wiceprezydenta Płocka.

O tym, że to właśnie Michał Twardy zastąpi Dyśkiewicza, mówiło się niemal od chwili wyboru nowego wiceprezydenta ds. komunalnych, a więc od chwili, gdy zwolnił się fotel sekretarza w starostwie powiatowym. Dziś, we wtorek, ta informacja się potwierdziła - Michał Twardy, radny PSL w płockiej radzie miasta i od pięciu lat szef delegatury Urzędu Marszałkowskiego został nowym sekretarzem.

Jak czytamy w uzasadnieniu podpisanym przez wicestarostę Iwonę Sierocką, Twardy został wybrany "w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru" i dzięki swoim kwalifikacjom odpowiadającym  potrzebom dla tego stanowiska.

Nowy sekretarz powiatu ma 38 lat, kończył Politechnikę Warszawską, a także studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych.

Przenosiny z Urzędu Marszałkowskiego do starostwa oznaczają, że zwolniło się stanowisko szefa delegatury. Z krążących po mieście informacji wynika, że zainteresowany może być nim inny radny z klubu ludowców Tomasz Kominek, dziś dyrektor Wydziału Gospodarczego i Promocji w płockim starostwie.

Fot. Małgorzata Rostowska / Portal Płock

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE