Reklama

Jest nowa wiceszefowa Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki

Opublikowano:
Autor:

Jest nowa wiceszefowa Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Małgorzata Grabowska-Panek została nową wicedyrektorką Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Obecnie tą instytucją kultury kierują trzy osoby.

Małgorzata Grabowska-Panek została nową wicedyrektorką Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki. Obecnie tą instytucją kultury kierują trzy osoby. 

Nasze informacje w sprawie powiększenia kadry o osobę nowej wicedyrektorki potwierdza Roman Siemiątkowski, zastępca prezydenta miasta.

Do tej pory władze POKiS-u tworzyły dwie osoby - dyrektor, Radosław Malinowski oraz jego zastępczyni Marta Stempnowska. Wcześniej, zanim z pracą na stanowisku szefa tej instytucji pożegnał się Artur Wiśniewski, ich dwoje było jego zastępcami.

[ZT]12805[/ZT]

Zatrudnieniem Małgorzaty Grabowskiej-Panek jako wiceszefowej tak naprawdę POKiS wraca więc do stanu sprzed odejścia dyrektora Wiśniewskiego. 

Kim jest nowa wicedyrektorka POKiS?

Małgorzata Grabowska-Panek ma 41 lat. Kończyła płocką Jagiellonkę, a następnie studia licencjackie na Wydziale Administracji w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku i studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji UW w Płocku w zakresie nauk administracyjnych, a także podyplomowo zarządzanie zasobami ludzkimi w przedsiębiorstwie. Co zatem łączy ją z kulturą? Od wielu lat jest związana ze śpiewem i tańcem - pracowała jako instruktorka i choreografka Zespołu Tańca Ludowego „Mazovia” Akademickiego Centrum Kultury Politechniki Warszawskiej (kierownicze stanowisko), a także m.in. w gminnych ośrodkach kultury w Łącku, Staroźrebach, Sierpcu. W wyborach w 2014 r. bezskutecznie starała się o mandat radnej z list PSL. 

[YT]https://youtu.be/CWWVDTisZdA[/YT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE