Reklama

Jest już nowy przewodniczący klubu PO

Opublikowano:
Autor:

Jest już nowy przewodniczący klubu PO - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że z funkcji przewodniczącej klubu radnych Platformy Obywatelskiej zamierza zrezygnować Joanna Olejnik. Faktycznie, zmiana nastąpiła. - Jestem w szoku – śmieje się już była przewodnicząca.

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że z funkcji przewodniczącej klubu radnych Platformy Obywatelskiej zamierza zrezygnować Joanna Olejnik. Faktycznie, zmiana nastąpiła. - Jestem w szoku – śmieje się już była przewodnicząca.

- Już nie pełnię funkcji przewodniczącej klubu płockich radnych Platformy Obywatelskiej – stwierdza Joanna Olejnik. - Raczej jestem w szoku, że wzbudza to takie zainteresowanie.

Zapytana o przyczyny swojej decyzji, prosi, aby nie szukać drugiego dna. - Chciałabym zająć się innymi sprawami, a te wszystkie obowiązki przypadające na przewodniczącego klubu wymagały ode mnie sporo czasu i zaangażowania.

Tuż przed świętami jednogłośnie wybrano na to stanowisko innego radnego, Artura Krasa. Joanna Olejnik dodaje, że także z jej rekomendacji. - Artur Kras to radny z długoletnim doświadczeniem – dlatego nie ma wątpliwości, że to dobry wybór.

Świeżo wybrany przewodniczący potwierdza, że nowa funkcja wiąże się przede wszystkim z większą ilością obowiązków. - A tych się nie boję - komentuje Artur Kras. - Chociaż są to obowiązki może mniej spektakularne, mniej widoczne, w rodzaju organizacji pracy klubu, przygotowywania spotkań – a on czuje się na siłach, aby im podołać do końca tej kadencji rady miasta. - Gdyby było inaczej, to bym się nie podejmował. Dam radę – zapewnia.

Radna Joanna Olejnik pełniła swoją funkcję przez rok już w obecnej kadencji samorządu. Zastąpiła Artura Jaroszewskiego.

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock, Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE