Reklama

Jednak nie tylko prezydenta RP ugościmy w czwartek

Opublikowano:
Autor:

Jednak nie tylko prezydenta RP ugościmy w czwartek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wiadomo już, jak będzie wyglądał dwudniowy zjazd najwyższych władz Solidarności w Płocku. Pisaliśmy już, że jednym z gości ma być prezydent Andrzej Duda. Powiadomiono, że na liście zaproszonych gości jest także premier Beata Szydło.

Wiadomo już, jak będzie wyglądał dwudniowy zjazd najwyższych władz Solidarności w Płocku. Pisaliśmy już, że jednym z gości ma być prezydent Andrzej Duda. Powiadomiono, że na liście zaproszonych gości jest także premier Beata Szydło.

Zjazd Delegatów NSZZ Solidarność odbędzie się w Orlen Arenie 24 i 25 listopada. Prezydent i premier RP mają przyjechać pierwszego dnia, w czwartek na godzinę 11.00.

[ZT]13810[/ZT]

Jak poinformował Związek na swojej stronie internetowej, zaplanowano wystąpienia. Zaraz po nich prezydent wręczy najbardziej zasłużonym członkom Związku odznaczenia, Złoty Krzyż za Zasługi oraz Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Ta część potrwa półtorej godziny. Prezydent i premier nie będą już uczestniczyli w panelu dyskusyjnym pt. „Kodyfikacja prawa pracy szansą na rozwój dialogu społecznego” (początek o 12.30).

Godziny popołudniowe oraz drugi dzień obrad wypełnią rezultaty pracy Komisji Krajowej i sprawy wewnętrzne Związku (m. in. sprawa statutu Solidarności). Zdecydują, kto otrzyma tytuł „Zasłużony dla NSZZ Solidarność”.

W zjeździe będzie uczestniczyło 325 delegatów. Delegaci są wybierani na walnych zebraniach delegatów regionów. Liczba miejsc mandatowych zależy od liczby członków Solidarności w danym regionie. W składzie KZD jest także przewodniczący zarządów regionów i rad krajowych sekretariatów branżowych oraz Przewodniczący Rady Krajowego Sekretariatu Emerytów i Rencistów.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE