Reklama

Jedna noc i niemal tysiąc osób. Zobaczcie, jak było [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Jedna noc i niemal tysiąc osób. Zobaczcie, jak było [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na tej imprezie gości 999 osób z całe Polski. Szósta edycja odbyła się w dniach 6-7 lipca 2018 r. Właśnie opublikowano krótki film pokazujący, jak było tym razem.

Na tej imprezie gości 999 osób z całe Polski. Szósta edycja odbyła się w dniach 6-7 lipca 2018 r. Właśnie opublikowano krótki film pokazujący, jak było tym razem.

ZOONOOOC to impreza, która w płockim Ogrodzie Zoologicznym organizowana jest od 2013 roku. Wielką atrakcją dla dzieci podczas szóstej edycji była możliwość nocowania pod namiotem. Dla wielu osób było to pierwsze tego typu doświadczenie. To unikalne wydarzenie na łonie natury, propaguje ideę aktywnej ochrony. Stałymi punktami wydarzenia były takie atrakcje jak: pokaz zwierząt terrarystycznych oraz spotkania z opiekunami przy wybranych ekspozycjach na terenie ZOO, pole namiotowe, ognisko, zabawa w parku linowym ZOOLANDIA, konkursy z nagrodami, a także losowanie uczestniczenia w karmieniach zwierząt. Kolejna edycja zaplanowana jest na początek lipca 2019 roku.

Zobaczcie, jak było na filmiku opublikowanym przez płocki ogród zoologiczny:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=OdElup6LqaI&feature=youtu.be[/YT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE