Reklama

Jazda po Płocku wyjątkowo utrudniona

Opublikowano:
Autor:

Jazda po Płocku wyjątkowo utrudniona - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierowcy jeżdżący we wtorek 9 kwietnia po Płocku muszą uważać nie tylko na roboty drogowe i fotoradar, ale także na protest pracowników PKN Orlen.

Kierowcy jeżdżący we wtorek 9 kwietnia po Płocku muszą uważać nie tylko na roboty drogowe i fotoradar, ale także na protest pracowników PKN Orlen.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg, najpoważniejsze utrudnienia występować będą w godzinach 14-17 na ulicach Zglenickiego i Łukasiewicza, gdzie planowana jest demonstracja Międzyzakładowego Komitetu Protestacyjno-Strajkowego w PKN Orlen.

W planach jest przejście uczestników na trasie: Brama nr 1 do skrzyżowania z ul. Zglenickiego – ul. Zglenickiego, w stronę południową do skrzyżowania z ulicą pomiędzy Orlen Medica a Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Przemysłu Rafineryjnego – przejście tym odcinkiem ulicy do ul. Chemików. Organizatorzy przewidują udział około tysiąca osób.

Wciąż poważne utrudnienia występują na Trasie Popiełuszki od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności. Obowiązuje tam czasowa organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.

Rzeczniczka straży miejskiej Jolanta Głowacka przekazała informację, że we wtorek 9 kwietnia fotoradaru należy spodziewać się na ulicach Korczaka, Grabówka, Kochanowskiego i Mickiewicza.
MZD poinformował, że drogowcy będą prowadzić prace przy naprawie ubytków w jezdniach na ulicach Łukasiewicza, Zglenickiego, Słowackiego, Wolskiego, Reja, Kilińskiego i 3 Maja.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE