Reklama

Jazda po Płocku jest coraz trudniejsza

Opublikowano:
Autor:

Jazda po Płocku jest coraz trudniejsza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rośnie liczba miejsc, w których trzeba spodziewać się korków spowodowanych robotami drogowymi. Do tego dochodzi fotoradar straży miejskiej.

Rośnie liczba miejsc, w których trzeba spodziewać się korków spowodowanych robotami drogowymi. Do tego dochodzi fotoradar straży miejskiej.

Z informacji, którą przekazały Wodociągi Płockie, wynika, że ulica 1 Maja zostanie częściowo zamknięta dla ruchu kołowego od Sieniewicza do Kolegialnej. Utrudnienia związane z usuwaniem awarii kanalizacyjnej mają potrwać do czwartku 11 kwietnia.

Na skrzyżowaniu Bielskiej z Targową roboty drogowe mają być prowadzone po północno-zachodniej stronie Bielskiej. Ruch pojazdów i pieszych będzie się odbywał po tymczasowych drogach technicznych. Drogowcy apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu. W trakcie remontu przewiduje się jednostronne zwężenie jezdni i oznakowanie jej tablicami. Na zaporach umieszczone będą żółte światła ostrzegawcze.

Wciąż trwają prace przy budowie Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Wiąże się to z poważnymi utrudnieniami na Trasie Popiełuszki, gdzie wprowadzona została czasowa organizacja ruchu.

Utrudnienia w ruchu mogą występować na trzech przebudowywanych skrzyżowaniach: Wyszogrodzka-Armii Krajowej-Jana Pawła II; Jana Pawła II-Czwartaków oraz Armii Krajowej-Sikorskiego-Batalionu Parasol.

Na ulicach Chopina i Otolińskiej budowane są chodniki i ścieżki rowerowe, a na Grabówce – ścieżka rowerowa. Na Misjonarskiej planuje się obniżanie krawężników. Brygad remontowych naprawiających ubytki w jezdniach spodziewać się można na ulicach Słowackiego, Wolskiego, Tysiąclecia i Przemysłowej.

Z informacji przekazanych przez rzeczniczkę prasową straży miejskiej Jolantę Głowacką wynika, że fotoradar pracował będzie na ulicach Kobylińskiego, Słonecznej, Kochanowskiego i Sierpeckiej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE