Reklama

Jarmark Wielkanocny w Płocku [ZDJĘCIA I WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Jarmark Wielkanocny w Płocku [ZDJĘCIA I WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz piąty Agencja Rewitalizacji Starówki zaprosiła mieszkańców Płocka i okolic na Jarmark Wielkanocny w Płocku.

Już po raz piąty Agencja Rewitalizacji Starówki zaprosiła mieszkańców Płocka i okolic na Jarmark Wielkanocny w Płocku.

Była to dobra okazja, by wyjść na spacer i zaopatrzyć się przy okazji w świąteczne zakupy. Na jarmarku było w czym przebierać. Wystawcy oferowali palmy, pisanki, wielkanocne koszyczki, a także rękodzieło i produkty regionalne. Smakowicie wyglądały swojskie sery, sękacze, pajdy ze smalcem, miody, a także wysokogatunkowe wódki regionalne, piwa, grzane wino i kwas chlebowy.

Na jarmarku oczywiście nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Młodzi koneserzy smakowali kolorowej waty cukrowej, obwarzanków, popcornu, a także nowej wersji ziemniaka zakręconego na patyku. Poza zadbaniem o miłe doznania smakowe, malcy i ich rodzice mogli skorzystać z zajęć manualnych ze zdobienia jajek, ręcznego wyrabiania biżuterii i grawerowania, a także samodzielnego składania i ozdabiania dekoracji ze sklejki.

Pośród straganów znalazło się i coś dla tych, którzy szukali ozdób do domu. Mogli zaopatrzyć się w malowaną ceramikę, biżuterię z kamieni naturalnych, poduszki dekoracyjne i pościel kujawską oraz zabawki.  Dla miłośników pięknych rabat i balkonów wiosennych wystawcy oferowali także cebulki kwiatowe i kwiaty ozdobne.

Przed osobami, które pojawiły się na jarmarku, wystąpił też zespół Rockers.

[WIDEO]105[/WIDEO]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE