Reklama

Jarmark trwa. Idźcie po... czapki [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Jarmark trwa. Idźcie po... czapki [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kramy z wielkanocnymi różnościami rozstawiły się już przed ratuszem. Tyle że tej Wielkanocy trochę mało... Chyba że komuś święta zamiast z pisankami kojarzą się z czapką Angry Birds.

Kramy z wielkanocnymi różnościami rozstawiły się już przed ratuszem. Tyle że tej Wielkanocy trochę mało... Chyba że komuś święta zamiast z pisankami kojarzą się z czapką Angry Birds.

Pierwsze chwile Jarmarku  Wielkanocnego, który potrwa do niedzieli, nie zapowiadały wprawdzie tłumów na starówce - wszyscy najwyraźniej przestraszyli się zasnutego na szaro nieba. Na szczęście potem trochę się przejaśniło i pomiędzy straganami zaczęli kręcić się ciekawi płocczanie. Gra muzyka, dzieci ze szkół podstawowych malują styropianowe jaja z napisem PLOT.

I właściwie... to by było na tyle świąt.  Na stoiskach prezentowane jest głównie rękodzieło, m.in. koraliki, ozdóbki, obrazki, rzeźby ludowych artystów, lizaki z napisem "LOVE" i inne różności..  Właściwie o zbliżającej się wielkimi krokami Wielkanocy przypominają co najwyżej wiklinowe koszyki, kilka drewnianych figurek.

Dlatego kto spodziewał się straganów uginających się od pięknych, zdobionych jaj, ludowych pisanek,  haftowanych obrusów, imponujących palm może być trochę zawiedziony. Zamiast tego może kupić czapkę z Angry Birds albo obraz z panią w kostiumie kąpielowym na tle oczu dzikiego kota.

Cóż... miejmy nadzieję, że do niedzieli się rozkręci i zacznie przypominać Jarmark Wielkanocny. Więcej czytaj:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE