Reklama

Jaki apartament w Jastarnii wybrać?

Opublikowano:
Autor:

Jaki apartament w Jastarnii wybrać? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do Jastarni przybywają co roku duże ilości turystów, a wszystko to dzięki pięknemu krajobrazowi, piaszczystym plażom, jak i gościnności, która panuje w tym rejonie. Wiele osób, które zamierzają przyjechać na urlop do Jastranii poszukuje coraz częściej apartamentów, niż zwykłych pokoi hotelowych, bądź kwater prywatnych. Gdyż dzięki lokazji w apartamencie mogą poczuć się bardziej jak w domu.

Do Jastarni przybywają co roku duże ilości turystów, a wszystko to dzięki pięknemu krajobrazowi, piaszczystym plażom, jak i gościnności, która panuje w tym rejonie. Wiele osób, które zamierzają przyjechać na urlop do Jastranii poszukuje coraz częściej apartamentów, niż zwykłych pokoi hotelowych, bądź kwater prywatnych. Gdyż dzięki lokazji w apartamencie mogą poczuć się bardziej jak w domu.

 

Blue Apart

            Blue Apart to miejsce, w którym do dyspozycji gości są komfortowe i przestronne apartamenty Jastarnia . Klientom oferowane są wyłącznie starannie wyselekcjonowane apartamenty w dogodnej lokalizacji. Wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej oraz zarządzaniu apartamentami pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet tych najbardziej wymagających gości. Wszystkie apartamenty wykończone są w najwyższym standardzie, które posiadają pełne wyposażenie, komfortowe sypialnie, funkcjonalne kuchnie, jak również bezprzewodowy dostęp do internetu. Bezpieczny i wygodny system rezerwacji online umożliwia wszystkim klientom natychmiastową rezerwację wybranego apartamentu. Obiekty, w których umiejscowione są apartamenty posiadają ochronę 24 na dobę, jak również parking.

Jastarnia

Jastarnia to naprawdę wyjątkowe miejsce nad naszym morzem. Znajduje się w połowie Półwyspu Helskiego, co oznacza, że jest to miejsce, w którym jesteśmy niemalże otoczeni wodą. Hel jest w tym miejscu cieniutki i czasami można odnieść wręcz wrażenie, że porządna fala mogłaby wszystko zmyć z powierzchni tego pasma ziemi. Nic nam tu oczywiście nie grozi. Co najwyżej możemy mieć problem z oparzeniami słonecznymi, kiedy będziemy się tak dobrze bawić, że zapomnimy o stosowaniu kremów do opalania. W Jastarni jest co robić.

Pogoda

Na początku warto jest powiedzieć kilka słów o pogodzie w Jastarni, ponieważ ma ona zawsze wielkie znaczenie dla wypoczynku nad morzem, a tutaj jest ona specyficzna. Pogoda w Jastarni to bowiem mieszanka słońca i wody morskiej w znacznie większym stopniu, niż to zazwyczaj się dzieje w innych miejscowościach nadmorskich, nawet w porównaniu z Helem. Wiejące tu wiatry sprawiają bowiem, że chmury są wyjątkowo rzadkim zjawiskiem, ale świecące słońce wcale tak mocno nie pali. Cały czas bowiem wiatr przynosi nam bryzę morską i nawet jeśli zamiera, falowanie morza non stop porusza wilgotnym powietrzem nad tym skrawkiem lądu. Sprawia to, że do naszych płuc trafia niesamowita wręcz ilość jodu, a do tego mamy możliwość cieszenia się idealną dla naszego ciała temperaturą. W ten sposób rośnie nasza energia, nie męczymy się tak szybko i możemy w pełni korzystać ze wszystkich propozycji turystycznych. A tych w Jastarni nie brakuje.

Plaże Jastarni

Plaże w Jastarni są wyjątkowym miejscem. Zawsze mamy do wyboru jedną plażę od strony morza i jedną plażę od strony zatoki. Różnią się one zawsze temperaturą i kierunkiem wiania wiatru – od morza lub od lądu. Możemy wybierać opcję, która bardziej nam odpowiada.
Wszystkie kąpieliska Jastarni to oczywiście kąpieliska strzeżone. Plaże są bardzo czyste i szerokie, a dla dzieci przygotowano tam specjalną wydzieloną strefę z dodatkowymi atrakcjami.

Latarnia

Jedną z najważniejszych atrakcji Jastarni jest latarnia morska mająca ponad trzynaście metrów wysokości. Nie jest ona niestety punktem widokowym, ponieważ jest to jak najbardziej latarnia cały czas wykorzystywana w żegludze. Nie ma na niej jednak obsługi, ponieważ pracuje w pełni automatycznie już od wielu lat. Co ciekawe, jest to najniższa latarnia na polskim wybrzeżu od czasu, kiedy powstała, czyli 1950 roku.

Ścieżki przyrodnicze

Jastarnia jest częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Mamy tutaj do czynienia z typowym wybrzeżem morenowym, które dzięki śladom lodowca posiada wyjątkowe walory. Wszędobylskie są tu mchy i paprocie, co jest ewenementem, ponieważ na piaszczystych terenach takie rośliny występują raczej rzadko. Podobnie jest z wrzosami, których kwiaty robią tutaj naprawdę wielkie wrażenie.

Kino 6D

Jedną z nowych atrakcji miasta jest kino 6D. Kina tego typu to kina z nieograniczonymi efektami, w których nie tylko wyjątkowy jest obraz i dźwięk, ale jeszcze można liczyć na wrażenia związane z zapachami, ruchem i światłem w naszym otoczeniu. W tym roku pojawiają się nowe filmy, więc nawet osoby, które miały możliwość skorzystać już z tej atrakcji, mogą liczyć na nowości.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE