Reklama

Jak wykorzystać Bonda w nauczaniu języka?

Opublikowano:
Autor:

Jak wykorzystać Bonda w nauczaniu języka? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nauczyciele języków obcych mogą wziąć udział w bezpłatnej konferencji o najnowszych metodach nauczania tych przedmiotów. Będzie m.in. o Jamesie Bondzie, tabletach i motywowaniu maluchów do nauki.

Nauczyciele języków obcych mogą wziąć udział w bezpłatnej konferencji o najnowszych metodach nauczania tych przedmiotów. Będzie m.in. o Jamesie Bondzie, tabletach i motywowaniu maluchów do nauki.

Konferencja językowa zaplanowana na 5 czerwca rozpocznie cykl wydarzeń związanych z jubileuszem 15-lecia Centrum Edukacji Grupa Orlen.

Spotkanie dla nauczycieli języków obcych zacznie się od wykładu zatytułowanego „Jak skutecznie motywować siebie i innych”. Wygłosi go Aleksander Pawlicki, nauczyciel, badacz, trener. W przerwie uczestnicy będą mogli zapoznać się z najnowszymi wydawnictwami dotyczącymi nauczania języków obcych.

Od godziny 14.30 rozpoczną się moduły tematyczne. Nauczyciele języka angielskiego wezmą udział w zajęciach Grzegorza Fidali, konsultanta metodycznego i trenera Oxford University Press, który opowie, jak wykorzystać… Jamesa Bonda w nauczaniu j. angielskiego.

Germaniści będą mieli okazję do spotkania z Piotrem Garczyńskim z Instytutu Goethego w Warszawie. Wykładowca zaprezentuje możliwości nauczania j. niemieckiego przy użyciu najnowszych technologii (w tym tabletów oraz platformy edukacyjnej).

Trzeci moduł, przeznaczony dla nauczycieli wczesnoszkolnych, poprowadzi Beata Zielińska – Rocha. Trenerka, psychoterapeutka, metodyczka i lektorka języka angielskiego podzieli się wiedzą o tym, jak rozwijać i podtrzymać motywację dzieci do nauki.

– Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji, zwłaszcza że w zawodzie nauczyciela, podobnie jak w innych branżach, po kilku latach pracy następuje tzw. wypalenie - mówi Joanna Lisiewska, kierowniczka zespołu w Szkole Języków Obcych w Centrum Edukacji. - Konferencje takie jak organizowana przez nas mają takiemu wypaleniu zapobiec, pobudzić nas, nauczycieli języków obcych, do działania, do aktywności, do nadążania za nowymi trendami w sposobach przekazywania wiedzy.

Konferencja odbędzie się w czwartek 5 czerwca o godzinie 13.00 i potrwa do 15.45. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat uczestnictwa.

Rejestracja uczestników trwa do 3 czerwca na stronie internetowej

Kontakt: Joanna Lisiewska
tel. 24 365 85 53
kom.601 390 016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE