Reklama

Jak spędzić Nowy Rok? A może w plenerze...

Opublikowano:
Autor:

Jak spędzić Nowy Rok? A może w plenerze... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sylwester sprzyja szalonej zabawie, po której trzeba choć odrobinę odpocząć. Ale nie wypada spędzić Nowego Roku w łóżku! Czy nie lepiej zrobić coś zabawnego. Płocka Grupa Fotograficzna zaprasza do ZOO na wyjątkowe spotkanie i ognisko. Przebrania mile widziane.

Sylwester sprzyja szalonej zabawie, po której trzeba choć odrobinę odpocząć. Ale nie wypada spędzić Nowego Roku w łóżku! Czy nie lepiej zrobić coś zabawnego. Płocka Grupa Fotograficzna zaprasza do ZOO na wyjątkowe spotkanie i ognisko. Przebrania mile widziane.

Zgadza się. Budzik, który dzwoni nam tuż nad uchem w Nowy Rok, może rozdrażnić. Jednak czasem warto go posłuchać i nie leniuchować zbyt długo (jakby co, to w perspektywie mamy jeszcze sobotę i niedzielę, skoro nie każdy w weekend pracuje). Podsuwamy pewien pomysł.

Płocka Grupa Fotograficzna w piątek, 1 stycznia już po raz piąty organizuje Plener Noworoczny i zaprasza do udziału wszystkich, którzy nie zaśpią i zdążą naładować baterie do aparatów. Modeli i modelek starczy w naszym płockim ZOO dla każdego. Zwierzęta pewnie chętnie zapozują przed niejednym obiektywem. Gdyby ktoś miał w domu jakiś ciekawy czy szalony strój i zjawi się w nim w ZOO, pewnie sam ma sporą szansę na uwiecznienie na pamiątkowej fotografii. Zaplanowano nawet konkurs na najlepsze przebranie z nagrodami. Na koniec zabawy zostaniemy poproszeni do wspólnego zdjęcia (przydadzą się czapki „pożyczone” od Świętego Mikołaja), które może posłużyć później za dowód, że w Nowy Rok zabawa trwała nadal. A na podsumowanie fotograficznych zmagań integracyjne ognisko, dlatego warto ubrać się ciepło i jeszcze pobiec do sklepu po kiełbaski.

Co do samych zdjęć, tradycyjnie zostanie wybrane najlepsze i odpowiednio nagrodzone. Warto pamiętać jeszcze o jednym. Konieczne spędźmy Nowy Rok w dobrym humorze. Chętni na Noworoczny Plener niech stawią się 1 stycznia na mostku prowadzącym do ZOO o godzinie 11.45.

Jednocześnie przypominamy, że w Nowy Rok muzea, teatr, obiekty sportowe, sklepy i galerie będą nieczynne (z wyjątkiem Arturo Bowling w Galerii „Wisła” - czynne od godziny 16.00 do 2.00 w nocy). Alternatywą jest wyjście do kina, dlatego warto prześledzić repertuar.

Fot. Arek Gmurczyk

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE