Reklama

Jak palić w piecu bez dymu? Będzie pokaz

Opublikowano:
Autor:

Jak palić w piecu bez dymu? Będzie pokaz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Płocka oraz Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku zapraszają każdego kto ma piec, kocioł albo kominek na pokaz prawidłowego palenia w piecu węglem i drewnem.

Urząd Miasta Płocka oraz Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku zapraszają każdego kto ma piec, kocioł albo kominek na pokaz prawidłowego palenia w piecu węglem i drewnem.

Pokaz, który poprowadzi Wojciech Treter – twórca przedsięwzięcia Czyste Ogrzewanie, odbędzie się w niedzielę, 2 września, o godz. 17:00 obok Zielonego Ogródka na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy pl. Dąbrowskiego 2a. 

Organizatorzy przedsięwzięcia podkreślają, że warto się wybrać, by dowiedzieć się jak prawidłowo palić w piecu węglem i drewnem bez dymu. Posłuchać, jakie efekty daje poprawne palenie, a jak negatywne skutki przynosi spalanie odpadów, a także dowiedzieć się o sposobach dogrzewania, gdy brakuje na opał.

Wbrew pozorom dym jest palny, mówią, płaci się za niego min. 1/3 ceny opału. Natomiast gdy tylko zacznie się palić jedną z poprawnych technik za te same pieniądze otrzyma się więcej ciepła. Jak wskazują badania to w efekcie min. 50 proc. czyściej i ok. 30 proc. taniej. 

Można więc zaoszczędzić i efektywniej czerpać z zasobów. 

Pokaz jest bezpłatny! 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE