Reklama

Jak bezpiecznie odebrać przesyłkę kurierską?

Opublikowano:
Autor:

Jak bezpiecznie odebrać przesyłkę kurierską? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Epidemia koronawirusa wpłynęła na wiele sfer rzeczywistości, zmieniając zachowania ludzi i styl życia. Dużo osób za najbardziej komfortowe w obecnej sytuacji uznała robienie zakupów w internecie. Jednocześnie wielu kupujących zastanawia się jak bezpiecznie odebrać lub nadać przesyłki ze sklepu internetowego.

Epidemia koronawirusa wpłynęła na wiele sfer rzeczywistości, zmieniając zachowania ludzi i styl życia. Dużo osób za najbardziej komfortowe w obecnej sytuacji uznała robienie zakupów w internecie. Jednocześnie wielu kupujących zastanawia się jak bezpiecznie odebrać lub nadać przesyłki ze sklepu internetowego.

1. Bezpieczny odbiór przesyłki
2. Jak w wygodny sposób nadać przesyłkę?

Bezpieczny odbiór przesyłki

Zakupy online są coraz popularniejsze. To wygodny sposób na nabycie produktów bez wychodzenia z domu oraz w korzystnych cenach. W dodatku paczki przesyłane są najczęściej bezpośrednio do domu. Dzięki czemu to szybki sposób na zakupy, bez konieczności stania w korkach lub spędzania czasu w sklepowych alejkach. Obecnie wielu ludzi zastanawia się, jak odebrać paczkę w sposób niezagrażający zdrowiu. Bezpieczny odbiór przesyłki, nawet w czasie epidemii koronawirusa, jest możliwy dzięki dopasowanym usługom firm kurierskich. Obecnie większość przewoźników proponuje bezdotykowy odbiór zamówień. Oznacza to, że pisemne potwierdzenie otrzymania paczki nie jest wymagane. Co więcej, poprosić można o pozostawienie przesyłki za drzwiami, bez konieczności bezpośredniego spotkania z przedstawicielem firmy kurierskiej.
Inna możliwość to odbiór paczki w paczkomacie. Dzięki wygodnej aplikacji można odebrać ją zaledwie kilkoma kliknięciami na smartfonie, przez co kontakt z powierzchnią automatu jest maksymalnie zredukowany, a tym samym w pełni bezpieczny.

Jak w wygodny sposób nadać przesyłkę?


Nadanie przesyłki nie musi być trudne ani dużo kosztować. Wystarczy skorzystać ze serwisu Furgonetka.pl, aby w zaledwie kilka kliknięć wysłać paczkę za pomocą dowolnego przewoźnika. Oferty większości firm kurierskich zebrane są w jednym miejscu, dzięki czemu bez problemu dopasować można cenę oraz zakres usług do własnych potrzeb. Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza nadania paczki. Kolejny krok to wybór przewoźnika i opłata za usługę. Następnie wystarczy jedynie przekazać paczkę kurierowi lub samodzielne zanieść ją do punktu nadawczego. Dzięki przeniesieniu większości procesu do Internetu wszystko przebiega w sposób maksymalnie szybki i jest bardzo proste. Dodatkowo możliwość porównania ofert wielu firm w jednym miejscu, bez przeglądania nieskończonej ilości stron internetowych, pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. To wszystko sprawia, że obecnie korzystanie z usług firm kurierskich jest najlepszym sposobem na nadanie paczki lub dostawę zakupów do domu ze sklepu internetowego.

 

Nadawaj i odbieraj bezpiecznie przesyłki dzięki Furgonetka.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE