Reklama

Jagiellonka pożegnała absolwentów [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Jagiellonka pożegnała absolwentów [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Liceum Ogólnokształcącym im. WŁ. Jagiełły w Płocku odbyło się uroczyste zakończeniu roku szkolnego dla klas trzecich. Podczas uroczystości wręczono medale i nagrody m.in. za osiągnięcia w nauce i reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych.

Wczoraj w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły w Płocku odbyło się uroczyste zakończeniu roku szkolnego dla klas trzecich. Podczas uroczystości wręczono medale i nagrody m.in. za osiągnięcia w nauce i reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych.

- Wielu z nas przeraża wizja dorosłego życia, konieczność podejmowania decyzji. Ale czas spędzony w tej szkole uodpornił nas na różne przeciwności. Najważniejsze jest, byśmy pozostali sobą - powiedział podczas uroczystości Jakub Księżak, uczeń klasy III A.

Dyrektor Małgorzata Pawlak ze wzruszeniem pożegnała kolejnych absolwentów, mając nadzieję, że odwiedzą jeszcze w przyszłości mury swojej szkoły.

- Nasze spotkanie ma charakter historyczny - mówiła Małgorzata Pawlak. - Lata spędzone w tej szkole przechodzą już do historii, a wy wchodzicie w nowy etap życia. Mam nadzieję, że nasze liceum dobrze przygotowało was do tej drogi. A doświadczenia tu zdobyte dodadzą wam odwagi i wiary we własne możliwości.

Podczas uroczystości wręczono medale i nagrody za osiągnięcia w nauce, reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych oraz działalność na rzecz szkoły.

Absolwenci z najwyższymi wynikami, którzy otrzymali złoty, srebrny i brązowy medal "Cum Eximia Laude":

Karolina Gawlińska z klasy III d ze średnią ocen 5,44 – złoty medal,

Joanna Szreder z klasy III h ze średnią ocen 5,24 – srebrny medal

Alicja Szydłowska z klasy III a ze średnią ocen 5,11 - brązowy medal.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE