Reklama

Jachowicza zamknięta jeszcze przez kilka dni. W piątek kolejne utrudnienia

Opublikowano:
Autor:

Jachowicza zamknięta jeszcze przez kilka dni. W piątek kolejne utrudnienia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa asfaltowanie północnej nitki Alei Jachowicza i jak zapewniają w urzędzie miasta - prace są na finiszu. W piątek kierowców czekają jednak utrudnienia.

Trwa asfaltowanie północnej nitki Alei Jachowicza i jak zapewniają w urzędzie miasta - prace są na finiszu. W piątek kierowców czekają jednak utrudnienia. 

Od połowy kwietnia fragment północnej nitki Alei Jachowicza jest zamknięty dla ruchu. To element przebudowy alei Kilińskiego - powstała tam kanalizacja deszczowa, a także nowe chodniki. Prace przy asfaltowaniu jezdni wkraczają w decydujący etap, ale kierowcy muszą uzbroić się jeszcze w odrobinę cierpliwości. Planowany koniec prac to 11 czerwca, choć jeśli pogoda dopisze jest szansa, że uda się ciut wcześniej.

[ZT]25349[/ZT] 

W piątek 29 maja kierowców czekają jednak dodatkowe utrudnienia. 

- W piątek 29 maja całkowicie zamknięte dla ruchu będą odcinki al. Piłsudskiego i Al. Jachowicza w kierunku centrum, czyli jezdnia północna. Drogowcy będą prowadzić prace bitumiczne związane z ułożeniem warstwy podbudowy i wiążącej - mówi Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej urzędu miasta. 

W godzinach 6:00-20:00 zamknięte dla ruchu będą:

  • odcinek al. Piłsudskiego w kierunku centrum od nawrotki na wysokości Urzędu Miasta Płocka do skrzyżowania z ul. Otolińską,
  • skrzyżowanie al. Piłsudskiego – ul. Otolińska,
  • skrzyżowanie al. Piłsudskiego – al. Jachowicza – ul. Dworcowa,
  • odcinek Al. Jachowicza w kierunku centrum od skrzyżowania z ul. Dworcową – al. Kilińskiego do skrzyżowania z ul. 11 Listopada.
Objazd dla pojazdów jadących al. Piłsudskiego w kierunku centrum i ul. Otolińskiej: Piłsudskiego – Chopina – Mickiewicza – 11 Listopada – Jachowicza

Objazd dla pojazdów jadących ulicą Otolińską:

  • w kierunku Podolszyc: Otolińska – Chopina – Spółdzielcza - Piłsudskiego,
  • w kierunku centrum: Otolińska – Chopina – Mickiewicza – 11 Listopada,
  • w kierunku Radziwia/Włocławka: Otolińska – Chopina – Spółdzielcza – Piłsudskiego – Trasa Popiełuszki – Dobrzykowska – Kolejowa  - Portowa.

grafika KM Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE