Reklama

Impreza odwołana. Organizator: Dla nas to bardzo trudna decyzja

Opublikowano:
Autor:

Impreza odwołana. Organizator: Dla nas to bardzo trudna decyzja - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Impreza, która pierwotnie miała odbyć się 7 lipca, nie odbędzie się w tym terminie. - Drodzy kolarze, z przykrością informujemy, że – z przyczyn zupełnie niezależnych od Organizatora – zostaliśmy zmuszeni do przełożenia X etapu LOTTO Poland Bike Marathon - poinformował Grzegorz Wajs.

Impreza, która pierwotnie miała odbyć się 7 lipca, została odwołana. - Drodzy kolarze, z przykrością informujemy, że – z przyczyn zupełnie niezależnych od Organizatora – zostaliśmy zmuszeni do przełożenia X etapu LOTTO Poland Bike Marathon - poinformował Grzegorz Wajs.

Miasteczko LOTTO Poland Bike Marathon z Biurem Zawodów oraz startem i metą wyścigów już w najbliższą niedzielę miało być ulokowane na Starym Rynku. Na stronie dedykowanej imprezie opublikowano jednak komunikat: 

- Drodzy kolarze, z przykrością informujemy, że – z przyczyn zupełnie niezależnych od Organizatora – zostaliśmy zmuszeni do przełożenia X etapu LOTTO Poland Bike Marathon, który miał się odbyć 7 lipca w Płocku. Nie spodziewaliśmy się tego i do takiego przypadku doszło pierwszy raz w 11-letniej historii naszego cyklu. To dla nas bardzo trudna decyzja, z którą wiążą się różnego rodzaju straty. Przepraszamy jednocześnie podkreślając, że Organizator nie ponosi absolutnie winy za zaistniałą sytuację. Przełożony etap zostanie zorganizowany we wrześniu. O jego lokalizacji i terminie poinformujemy jak najszybciej. Prosimy o wyrozumiałość. Do zobaczenia w Perlejewie 14 lipca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE