Reklama

Ile możesz schudnąć w 4 tygodnie

Opublikowano:
Autor:

Ile możesz schudnąć w 4 tygodnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dietetyk Naturhouse wyjaśnia jakie zmiany możesz zaobserwować po wprowadzeniu odpowiedniej diety.

Dietetyk Naturhouse wyjaśnia jakie zmiany możesz zaobserwować po wprowadzeniu odpowiedniej diety.

Po 1 tygodniu:

Podczas pierwszego etapu wprowadzenia zdrowej diety, możemy spodziewać się większych spadków masy ciała jeśli stosujemy dietę redukcyjną. W zależności od organizmu i historii postępowania dietetycznego mogą to być spadki rzędu 1-3 kg na tydzień. Najczęściej jest to efektem wprowadzenia przez dietetyka dużych zmian w sposobie odżywiania, regularnych i zbilansowanych posiłków oraz  odpowiedniej ilości wypijanej wody. Na tym etapie w dużej mierze usuwana jest nagromadzona między tkankami woda metaboliczna.  - Już po pierwszym tygodniu większość naszych klientów obserwuje pozytywne zmiany w samopoczuciu – mówi Dominika Sikora, dietetyk Naturhouse. Uregulowanie posiłków i ich odpowiednie zbilansowanie poprawia pracę przewodu pokarmowego, co wiąże się ze zmniejszeniem ewentualnych dolegliwości.

* Spadek masy ciała o 1-3 kg;

* Zmniejszenie opuchlizny wywołanej zatrzymaniem wody metabolicznej w organizmie;

* Lepsze samopoczucie;

* Zmniejszenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Po 2 tygodniach:

Na tym etapie utrata kilogramów  powinna kształtować się na poziomie 0,5-1 kg tygodniowo. Jest to zalecane przez Światową Organizację Zdrowia tempo chudnięcia, które jest bezpieczne dla zdrowia. - Takie spadki masy ciała  gwarantują ubytek nagromadzonej tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej oraz trwałe rezultaty – przekonuje dietetyk Naturhouse. W trakcie tego etapu kuracji organizm lepiej przyswaja składniki odżywcze, mamy więc więcej energii i zdecydowanie polepsza się nasze samopoczucie. W drugim tygodniu niejednokrotnie obserwujemy już spadki centymetrów w obwodach ciała

* Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg;

* Ubytek tkanki tłuszczowej lub/i wody metabolicznej w organizmie;

* Wzrost energii i zdecydowana poprawa samopoczucia;

* Spadek centymetrów w obwodach ciała (talia, biodra, uda).

Po 3 tygodniach:

Po 3 tygodniach kuracji zauważalne stają się spadki centymetrów w obwodach ciała. W zależności od problemu i zastosowanej suplementacji spadki centymetrów można zaobserwować w miejscach najbardziej problematycznych – najczęściej brzuch, uda. Zauważamy to nie tylko dokonując pomiarów u specjalisty ale także po ubraniach – stają się luźniejsze.

* Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg;

* Szczuplejsze talia, biodra i uda.

Po 4 tygodniach:

Przeważnie w 4 tygodniu masz już za sobą spadek 3 - 5 kg co nie tylko polepsza komfort życia ale daje ogromną satysfakcję. Spadek masy ciała o zaledwie 0,5 kg zmniejsza obciążenie na każde z kolan podczas jednego kroku nawet o 2kg – to zdecydowanie usprawnia poruszanie się. Już po miesiącu odchudzania można zaobserwować pozytywne zmiany w parametrach badań krwi (zmniejszenie stężenia cholesterolu, poziomu glukozy itp.). Zastosowanie odpowiednich zaleceń dietetyka oraz naturalnej suplementacji mobilizuje organizm do utraty kolejnych kilogramów.

* Ważysz o 3-6 kg mniej, widać to gołym okiem;

* Może już czas przymierzyć ubrania w mniejszym rozmiarze?

* Czujesz się lekko i możesz przetańczyć całą noc;

* Dieta Naturhouse wpływa też pozytywnie na twoje zdrowie – zrób badanie krwi i przekonaj się, że warto kontynuować odchudzanie pod okiem dietetyka.

Spełnij swoje marzenia o szczupłej sylwetce

Z pomocą dietetyka to nie takie trudne, jak może się wydawać! Pamiętaj, że na pierwszym miejscu jest Twoje zdrowie, a kuracje przeprowadzane bez wcześniejszej konsultacji z ekspertem po prostu mogą zaszkodzić i doprowadzić do efektu jo-jo. Trzeba pamiętać, żeby po zakończeniu etapu chudnięcia przejść etap tzw. stabilizacji wagi i pod okiem dietetyka wprowadzać stopniowo do diety produkty, które do tej pory były ograniczone. To bardzo istotny proces, który zapobiega powrotowi do dawnej wagi.

Realizując kurację według indywidualnie dobranego planu dietetycznego i będąc pod opieką specjalisty, jesteśmy spokojni, że wszystko idzie zgodnie z planem. Przy wsparciu dietetyka, a także własnej silnej woli oraz cierpliwości możemy osiągnąć długo wyczekiwany cel i zakończyć swoje postanowienie sukcesem!

Do wakacji pozostało prawie 3 miesiące więc końcowy efekt na plaży może być oszałamiający!!!

Skuteczność odchudzania pod okiem dietetyków można sprawdzić w:

Centrum Naturhouse ORLEN ARENA Płock, Plac Celebry Papieskiej 1

Dzwoniąc pod nr tel. 512 075 816 można umówić się na konsultację z dietetykiem w dogodnych dla siebie godzinach.

Można również wysłać zgłoszenie internetowe na:

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE