Reklama

III Bieg Charytatywny "Razem Dla Autyzmu" Płock

Opublikowano:
Autor:

III Bieg Charytatywny "Razem Dla Autyzmu" Płock - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę odbędzie się III Bieg Charytatywny „Razem dla Autyzmu” w Radotkach w gminie Brudzeń Duży. Malownicze plenery Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego i gościnna Osada Młynarza nad Skrwą, zdaniem organizatorów, z pewnością przyciągną i zauroczą niejedną osobę.

W niedzielę odbędzie się III Bieg Charytatywny „Razem dla Autyzmu” w Radotkach w gminie Brudzeń Duży. Malownicze plenery Brudzeńskiego Parku Krajobrazowego i gościnna Osada Młynarza nad Skrwą, zdaniem organizatorów, z pewnością przyciągną i zauroczą niejedną osobę. 

Wydarzenie odbędzie się  w godzinach 9:00 - 13:00.

Bieg główny będzie liczyć 5 km. Może w nim wziąć udział każdy, który ukończył 18 lat. Trasa biegu wytyczona jest na malowniczym terenie brudzeńskich lasów,  a jego idea ma wykluczać rywalizację o wyniki.

Uczestnictwo w biegu jest odpłatne, a środki zebrane w ten sposób przeznaczone zostaną na turnus terapeutyczno-integracyjny. W biegu głównym może wziąć udział 250 osób, wystarczy się zapisać, np. za pośrednictwem strony foxter-sport.pl. Ponadto wszystkie szczegóły dostępne są na facebook'owym profilu wydarzenia: III Bieg Charytatywny „Razem Dla Autyzmu Płock”. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, a na mecie – medal.

Podobnie jak w roku ubiegłym, przygotowane zostaną liczne atrakcje dla najmłodszych uczestników biegu. Na dystansie ok. 100 m w „Biegu Krasnala” swoich sił mogą spróbować dzieci w każdym wieku. Po ukończeniu uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal.

Zwieńczeniem biegu „Razem dla Autyzmu” będzie wypuszczenie w niebo mnóstwa niebieskich balonów, na znak solidarności z osobami dotkniętymi autyzmem. Zostanie również przygotowana pyszna grochówka.

Organizatorem wydarzenia jest Klub Rodziców Dzieci z Autyzmem Płock, który w związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Świadomości Autyzmu organizuje kampanię informacyjną na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE