Reklama

...i znani płocczanie popłynęli Poltanikiem w teatrze [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

...i znani płocczanie popłynęli Poltanikiem w  teatrze [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To była piąta odsłona szopki noworocznej. Znani płocczanie wcielili się w sztuce "Poltanik" pod różne ciekawe osobowości, by zebrać cegiełki na szczytny cel.

To była piąta odsłona szopki noworocznej. Znani płocczanie wcielili się w sztuce "Poltanik" pod różne ciekawe osobowości, by zebrać cegiełki na szczytny cel. 

Szopka dotyczyła aktualnych tematów, nie tylko tych politycznych, ale również i społecznych, chodziło w niej, jak podkreślała posłanka Elżbieta Gapińska, o ujrzenie aktualnej sytuacji kraju i miasta w krzywym zwierciadle, trochę prześmiewczym.

Akcja sztuki działa się na Poltaniku. Na skutek zmian klimatycznych na ziemi wszystko skryła woda i ludzkość przesiadła się na statki. Zaprezentowanych zostało 39 etiud, w których zostało odegranych ponad 40 ról.

Autorami scenariusza byli Radosław Lewandowski, Artur Jaroszewski i Mariusz Pogonowski, którzy wystąpili również jako aktorzy. W sztuce zagrali również m.in. prezydent Andrzej Nowakowski, wiceprezydent Roman Siemiątkowski i posłanka Elżbieta Gapińska.

Środki pozyskane z cegiełek przeznaczone zostały na szlachetny cel - pomoc w budzeniu Dawida i remont mieszkania niepełnosprawnej Natalki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE