Reklama

Hulajnogi elektryczne również w Płocku. Do wypożyczenia już za kilka dni

Opublikowano:
Autor:

Hulajnogi elektryczne również w Płocku. Do wypożyczenia już za kilka dni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Autobusy, samochody, rowery, a teraz jeszcze hulajnogi elektryczne. Od godz. 10.00 we wtorek, 14 stycznia 2020 r. w Płocku będzie można wypożyczyć te jednoślady, które mają być dostępne na minuty.

Autobusy, samochody, rowery, a teraz jeszcze hulajnogi elektryczne. Od godz. 10.00 we wtorek, 14 stycznia 2020 r. w Płocku będzie można wypożyczyć te jednoślady, które mają być dostępne na minuty. Zobaczymy je m.in. przy Galerii Wisła. We wtorek chętni będą mieli okazję wypróbować urządzenia, zadać pytania obsłudze systemu, zapoznać się z cennikiem i skorzystać z pomocy przy instalowaniu niezbędnej aplikacji na telefon.

Jak to się dzieje w innych miastach, chętni wkrótce skorzystają z hulajnóg elektrycznych blinkee.city. Blinkee.city to polska marka, europejska sieć skuterów i hulajnóg elektrycznych na minuty, która rozwija się w oparciu o sieci franczyzowe. Na pojazdach firmy można poruszać w 28 miastach w Polsce oraz w metropoliach zagranicznych: Budapeszcie i Peczu (Węgry), Splitcie (Chorwacja), Walencji (Hiszpania), Sztokholmie (Szwecja), Bukareszcie (Rumunia) i na Malcie. Teraz dotarła z ofertą do Płocka. Zapowiedziano, że hulajnogi będą do wypożyczenia od 14 stycznia 2020 r. przez cały rok w centralnych punktach miasta. Operator dostosuje strefy do oczekiwań użytkowników. Pamiętajcie, że w czasie zimy, jeśli spadnie śnieg, hulajnogi mogą być okresowo magazynowane i wprowadzane do użytkowania po zamianie pogody.

Na początku w Płocku będzie dostępnych 40 hulajnóg, ale liczba ta będzie się sukcesywnie zwiększać. Operator nie wyklucza również poszerzenia oferty o skutery elektryczne.

[ZT]24387[/ZT]

[ZT]24453[/ZT]

Jak to działa?

W największym skrócie uwzględniamy trzy kroki: pobranie aplikacji, zaakceptowanie oraz zarezerwowanie. Aplikacja jest dostępna na Androida i iOS. Należy się zarejestrować, a także przeczytać i zaakceptować regulamin. Co ważne, w aplikacji każdy użytkownik może sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy jednoślad. Po wyborze hulajnogi urządzenie będzie zarezerwowane przez 15 minut.

Hulajnogi są jednoosobowe, mają ograniczenie do 25 km/h, światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce - elektryczny oraz intuicyjny. Korzystać z usługi mogą osoby pełnoletnie z uprawnieniami. Szczegóły rejestracji dostępne są na stronie www.blinkee.city.

Ile to kosztuje?

Na koszt jazdy hulajnogą składa się opłata startowa 2,50 zł oraz opłata minutowa za jazdę 0,49 zł, a za postój 0,09 zł. Także w tym przypadku szczegóły i zasady korzystania usług znajdziemy na stronie internetowej www.blinkee.city.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE