Reklama

Hugo doznał wiele krzywdy. Teraz szuka domu

Opublikowano:
Autor:

Hugo doznał wiele krzywdy. Teraz szuka domu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Hugo miał niespełna dwa miesiące, kiedy został znaleziony w Nowym Gulczewie, gmina Słupno. Mały, bezbronny szczeniaczek tułał się bez celu i szans na znalezienie kochającego domu. Czy ktoś zdecyduje się mu pomóc?

Hugo miał niespełna dwa miesiące, kiedy został znaleziony w Nowym Gulczewie, gmina Słupno. Mały, bezbronny szczeniaczek tułał się bez celu i szans na znalezienie kochającego domu. Czy ktoś zdecyduje się mu pomóc?

Pracownicy OTOZ Animal opisują smutną historię swojego podopiecznego, który zaznał w swoim krótkim życiu wiele złego. Teraz szuka domu. 

- Takich historii jak ta jest wiele, ale dla każdego naszego podopiecznego często jest to walka o życie i przetrwanie. Hugo miał niespełna dwa miesiące, kiedy został znaleziony w Nowym Gulczewie. Mały, bezbronny szczeniaczek tułał się bez celu i szans na znalezienie kochającego domu - opisują opiekunowie z OTOZ Animals. - Dlaczego i kiedy go ktoś wyrzucił brutalnie ze swojego życia, nie dowiemy się nigdy. Dzięki empatii dobrych ludzi trafił do domu tymczasowego i został podopiecznym OTOZ Animals Płock.

Jak twierdzą, to trudny czas dla psiaka, bo wiele osób już myśli o zbliżających się wakacjach... a Hugo w heroiczny sposób szuka domu. Mimo wszystko, mają nadzieję, że ktoś jednak znajdzie dla niego dom i otworzy serce.

- Czy ktoś zechce pokochać te 4 kilogramy szczęścia? - pytają pracownicy. - To niezwykły, niesamowicie mądry pies. Otrzymaną miłość zwraca ze zdwojoną siłą. Hugo czeka na dom.

Kontakt w sprawie adopcji tel; 601264096

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE