Reklama

Reklama

Hotel odznaczony. To pierwszy certyfikat w regionie i drugi na Mazowszu

Opublikowano: pt, 15 lis 2019 18:57
Autor:

Hotel odznaczony. To pierwszy certyfikat w regionie i drugi na Mazowszu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątkowe popołudnie w Hotelu Kawallo odbyła się małą uroczystość. Hotel otrzymał certyfiakt Polskiej Agencji Gościnności "Prestiżowa Rekomendacja Gościnna". To pierwsza taka nagroda w regionie płockim i dopiero druga na Mazowszu.

Reklama

W piątkowe popołudnie w Hotelu Kawallo odbyła się małą uroczystość. Hotel otrzymał certyfiakt Polskiej Agencji Gościnności "Prestiżowa Rekomendacja Gościnna". To pierwsza taka nagroda w regionie płockim i dopiero druga na Mazowszu. 

Certyfikat przyznaje Polska Agencja Gościnności, fundacją pozarządową zajmującą się zarządzaniem gościnnością komercyjną. Wręczenia dokonał Zbigniew Kowalski, Delegat Krajowy na Polskę Europejskiej Rady Branżowej i Proedukacyjnej ds. Gastronomii, Winiarstwa i Turystyki. Przed wręczeniem przez kilkadziesiąt minut to, jak powinna wyglądać obsługa hotelowa w XXI wieku. 

- Różne rekomendacje, świadectwa, certyfikaty udzielają różni ludzie, ale jedną z najcenniejszych rzeczy w mojej karierze było to, jeśli wyróżnił mnie drugi hotelarz albo grupa hotelarzy. My jesteśmy hotelarzami. Dlatego myślę, że po to tu jesteśmy. To jest cenniejsze - przekonywał Kowalski. 

Przyznany certyfikat potwierdza kwalifikacje zespołu, Kawallo i nowoczesny system zarządzania obiektem i standardy w nim panujące. Barbara Wasek, prezes zarządu hotelu, dziękowała PAG za szkolenia i czas poświęcony hotelowi. 

- To był kawał dobrej roboty, jestem naprawdę dumna. Cieszę się, że proces dobiegł końca - mówiła. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.