Reklama

Gwiazdy programu Mam talent w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Gwiazdy programu Mam talent w Płocku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wśród artystów, którzy zaprezentują się w programie „Fabryka śmiechu” znajdą się aktorzy cyrkowi z wielu zakątków świata oraz gwiazdy programu „Mam talent”.

Wśród artystów, którzy zaprezentują się w programie „Fabryka śmiechu” znajdą się aktorzy cyrkowi z wielu zakątków świata oraz gwiazdy programu „Mam talent”.

Najnowszy program Cyrku Korona, przygotowany we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata, zostanie zaprezentowany w Płocku we wtorek 15 października o 17.30 na Kobylińskiego. Na arenie pod cyrkową kopułą zaprezentują się między innymi Piotr Ssnake Wąsik, finalista pierwszej edycji „Mam talent”, a także uczestniczący w obecnej edycji Inka & Karolina oraz Vladimir Olelchenko. Obok nich będą również utalentowani cyrkowi aktorzy z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii i Polski.

W programie „Fabryki śmiechu” znajdują się między innymi: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy – Mr. Chap i debiutant Mr. Hot Dog.

"Fabryka Śmiechu" to nawiązanie do radości, uśmiechu i humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko powinno spodobać się odbiorcom w każdym wieku dzięki niezwykłym, zaskakującym, a czasami nawet szokującym pokazom.

Obok kolorowych kostiumów i nowoczesnych świateł podziwiać będzie można muzykę idealnie współgrającą z każdym z występów. Po raz pierwszy w Polsce podziwiać będzie można białego tygrysa, białe lwy, zebry, wielbłądy, zebry, konie arabskie i fryzyjskie, lamy, wielbłądy, małpy, byka szkockiego, kozy, gęsi i koguty.

Cyrk Korona działa od 20 lat. Od 2009 roku jest członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Cyrków „ECA”, którego honorowym prezydentem jest księżna Monako, Stefania Grimaldi. Organizuje Festiwal Talntów, która od 2010 roku przyciąga pod namioty tłum widzów i dziennikarzy.

Do swoich programów zaprasza nie tylko najlepszych artystów cyrkowych z całego świata, ale i gwiazdy sportu, estrady czy kina. Wśród nich byli między innymi Doda, Ewelina Lisowska, Anna Przybylska, Andrzej Piaseczny, Dariusz „Tiger” Michalczewski, Piotr Adamczyk, oraz Maryla Rodowicz.

Bilety dostępne są w sprzedaży on-line pod adresem www.cyrk-korona.com.pl

Fot. Archiwum Cyrku Korona

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE