Reklama

Gwiazdy Metra wystąpią w Arturo Ristorante

Opublikowano:
Autor:

Gwiazdy Metra wystąpią w Arturo Ristorante - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Odtwórcy głównych ról w kultowym musicalu „Metro” Jerzy Grzechnik i Natalia Srokocz wystąpią w Arturo Ristorante z pianistą Grzegorzem Karasiem.

Odtwórcy głównych ról w kultowym musicalu „Metro” Jerzy Grzechnik i Natalia Srokocz wystąpią w Arturo Ristorante z pianistą Grzegorzem Karasiem.

Artyści Teatru Studio Buffo wystąpią w Arturo Ristorante w środę 26 marca o 19.30. Jerzy Grzechnik i Natalia Srokocz są odtwórcami głównych ról w najstarszym polskim musicalu. W Płocku towarzyszyć im będzie pianista Grzegorz Karaś. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Wokalista i aktor Teatru Buffo (od 2007 roku) Jerzy Grzechnik wygrał „Debiuty” na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, śpiewając piosenkę Wojciecha Młynarskiego „Nie ma jak u mamy”. W „Metrze” gra główną rolę – Jana. Występuje także w spektaklach „Romeo i Julia”,”Tyle miłości”, „Ukochany Kraj”. Brał udział w licznych wieczorach tematycznych. Występował w telewizyjnych programach „Przebojowa Noc” i „Złota Sobota” oraz „Jaka to Melodia”, gdzie śpiewał między innymi „The Final Countdown”, „Freedom”, „Maria Maria”, „Wind of Change” czy „Bohemian Rhapsody”). Większość tych utworów można usłyszeć na płycie „Hity Buffo Vol. 2 – Jerzy Grzechnik” wydanej przez Studio Buffo w 2013 roku.

Natalia Srokocz w „Metrze” gra w „Metrze” główną rolę Anki. Prezentuje swe umiejętności we wszystkich spektaklach granych w Teatrze Studio Buffo, występuje również w programach muzycznych emitowanych na antenie TVP 1. Jej życie nie ogranicza się jednak wyłącznie do sfery sztuki estradowej. Jest inżynierem technologii chemicznej.

Pianista Grzegorz Karaś jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej drugiego stopnia w Zamościu i Policealnego Studium Jazzu w Warszawie. Nagrywał muzykę do filmów „Testosteron” i „Jutro idziemy do kina”. Współpracował Justyną Steczkowską, Krystyną Steczkowską, Magdą Femme, Laurą Fygi oraz Miszą Hairulinem. Gdy ma czas, uwielbia gotować. Inne jego pasje to sport, film i fotografowanie.

Fot. Arturo Ristorante

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE