Reklama

Groźnie na stacji. Obsługa wezwała pomoc

Opublikowano:
Autor:

Groźnie na stacji. Obsługa wezwała pomoc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na stacji benzynowej przy Łukasiewicza doszło do rozszczelnienia dystrybutora gazu. Na miejscu są cztery zastępy strażaków, sytuację udało się opanować i raczej nie będzie konieczności ewakuacji pobliskiego hipermarketu Kaufland.

Na stacji benzynowej przy Łukasiewicza doszło do rozszczelnienia dystrybutora gazu. Na miejscu są cztery zastępy strażaków, sytuację udało się opanować i raczej nie będzie konieczności ewakuacji pobliskiego hipermarketu Kaufland.

Jak poinformował rzecznik płockiej straży pożarnej, Edward Mysera, dziś, w sobotę wczesnym popołudniem pracownicy stacji paliw przy Łukasiewicza zawiadomili straż pożarną o rozszczelnieniu dystrybutora LPG.

Na miejsce zostały skierowane cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Szybko udało się zakręcić  główny zawór gazu. Teraz wszyscy czekają na przyjazd specjalisty, który naprawi uszkodzenie. - W tej chwili sytuacja jest już opanowana, nie ma konieczności ewakuacji Kauflandu, choć początkowo taki scenariusz był brany pod uwagę - przyznaje Edward Mysera.

Strażacy zapewniają, że dzięki zakręceniu zaworów, nie ma zagrożenia wybuchem. Odwołania imprez nie muszą się także obawiać organizatorzy Juwenaliów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE