Reklama

Gratka dla miłośników fantastyki

Opublikowano:
Autor:

Gratka dla miłośników fantastyki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubisz fantastykę? A może chciałbyś spróbować swoich sił w grach planszowych? Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno z tych dwóch pytań brzmi „tak”, musisz wybrać się na tegoroczny MiniCon.

Lubisz fantastykę? A może chciałbyś spróbować swoich sił w grach planszowych? Jeśli odpowiedź na przynajmniej jedno z tych dwóch pytań brzmi „tak”, musisz wybrać się na tegoroczny MiniCon.

MiniCon to konwent przygotowany przede wszystkim dla zadeklarowanych miłośnikach fantastyki. Ale organizatorzy zapraszają również każdą osobę, która chciałaby poznać ciekawych ludzi, poszerzyć swoje horyzonty i pobudzić wyobraźnię. Tegoroczna edycja MiniConu to również okazja do rozwinięcia zainteresowań. A także do spędzenia listopadowej soboty przy grach planszowych.

Zaplanowany na 23 listopada (8.39-16) MiniCon odbywał się będzie na terenie Młodzieżowego Domu Kultury już po raz trzeci. Organizatorzy zapowiadają jednak, że będzie jeszcze większy i ciekawszy niż dwa poprzednie. Dodatkową atrakcją konwentu ma być turniej w Zombiaki. To taktyczna gra karciana dla dwóch osób, w której ludzie walczą z zombie. Gra składa się z dwóch talii, w których znajduje się po 40 kart i pięć kart pola. Karty są ilustrowane rysunkami zombie i ludzi.


– Głównym celem organizacji MiniConu jest stworzenie małej, lokalnej imprezy, która umożliwi uczestnikom spędzenie czasu na aktywnym graniu w gry planszowe, uczestniczeniu w warsztatach i konkursach z nagrodami – powiedział nam Karol Drozdek, jeden z organizatorów konwentu.

Portal Płock objął nad MiniConem 2013 patronat medialny.

Fot. Archiwum organizatora

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE