Reklama

Gotowi na ZOOnoc? Za moment ruszą zapisy!

Opublikowano:
Autor:

Gotowi na ZOOnoc? Za moment ruszą zapisy! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jesteście gotowi na najbardziej wyjątkowe i wyczekane wydarzenie w płockim ZOO? Najsenniejszy Rekord Polski już wkrótce! Po raz szósty będziemy nasłuchiwać nocnych odgłosów i rozkoszować się atmosferą przebywania wśród dzikich zwierząt.

Jesteście gotowi na najbardziej wyjątkowe i wyczekane wydarzenie w płockim ZOO? Najsenniejszy Rekord Polski już wkrótce! Po raz szósty będziemy nasłuchiwać nocnych odgłosów i rozkoszować się atmosferą przebywania wśród dzikich zwierząt. 

Wydarzenie odbędzie się w nocy z 6 na 7 lipca. Start w piątek (6 lipca) godz. 19:00!

W zeszłym roku płocki ogród zoologiczny, mimo deszczowej pogody, przeżył prawdziwe oblężenie odważnych miłośników zwierząt, którzy obładowani w latarki, karimaty, materace, śpiwory, namioty, a nawet, ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, parasole i płaszcze przeciwdeszczowe, ruszyli odkrywać zupełnie odmienione nocą zakamarki ZOO. W internecie zarejestrowało się wówczas prawie 1000 uczestników. Ciekawe, jak będzie tym razem? Piszecie się? Już w piątek, od godz. 9 rusza rejestracja on-line poprzez formularz zamieszczony na stronie płockiego ogrodu.

Do uczestnictwa w wydarzeniu serdecznie zaprasza dyrektor ZOO Krzysztof Kelman, jak i inicjator biwakowania wśród dzikich zwierząt, Michał T. Łukasiewicz.

Tradycyjnie już stałymi punktami wydarzenia będą: pole namiotowe, pokaz zwierząt terrarystycznych, spotkania z opiekunami przy wybranych ekspozycjach na terenie ZOO, ognisko, zabawa w parku linowym ZOOLANDIA, konkursy z nagrodami, ZOONOOOC-owa poczta, a także losowanie uczestnictwa w karmieniach zwierząt. Będą też niespodzianki i wiele nowości, o których płocki ogród zoologiczny będzie informować na bieżąco.

- Uwaga! - ostrzega  Miejski Ogród Zoologiczny. - Zoonoc tylko dla pierwszych 999 osób!

Koszt biletów: 18 zł - normalny, 12 zł – ulgowy (dzieci do 3 roku życia mają wstęp bezpłatny).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE