Reklama

Google Street View zapowiada powrót na płockie drogi

Opublikowano:
Autor:

Google Street View zapowiada powrót na płockie drogi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdańsk, Warszawa, Łódź, Olsztyn, Katowice, a także Płock. Co łączy wszystkie te miasta? Na ich ulicach pojawią się samochody należące do koncernu Google. Będą wykonywały zdjęcia, które zostaną użyte w Google Maps oraz Street View.

Gdańsk, Warszawa, Łódź, Olsztyn, Katowice, a także Płock. Co łączy wszystkie te miasta? Na ich ulicach pojawią się samochody należące do koncernu Google. Będą wykonywały zdjęcia, które zostaną użyte w Google Maps oraz Street View.

Na przedstawionej liście wypisano 37 polskich miast, które jeszcze w tym roku odwiedzi charakterystyczne auto z napisem Google. Szybko rzuca się w oczy za sprawą urządzenia zamontowanego na dachu. Gdyby jednak nie ten sprzęt, nie byłoby panoramicznego widoku z danego miasta, kiedy szukamy konkretnego adresu w wyszukiwarce. Nie będzie to pierwsza wizyta samochodów Google Street View, zdjęcia z Płocka wykonano już w maju 2012 roku i w czerwcu 2013 roku

Tym razem wybrano zarówno te największe, jak i średniej wielkości miasta. Do Płocka, podobnie jak do Warszawy czy Radomia, samochód przyjedzie między majem a październikiem 2017 roku. Wszystko zależy m.in. od aury, która bywa kapryśna i remontów dróg. Miejska przestrzeń zmienia się, stąd te cykliczne wyprawy. Dzięki nowym zdjęciom wyszukując daną ulicę w mieście, na mapie zobaczymy bardziej aktualny i lepszej jakości widok.

Pełna lista miast, w których będą wykonywane zdjęcia, dostępna jest na stronie: www.google.pl/intl/pl/streetview/understand/

Fot. Portal Płock 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE