Reklama

Głosujcie i trzymajcie kciuki za płocczankę

Opublikowano:
Autor:

Głosujcie i trzymajcie kciuki za płocczankę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocczanka jest w gronie kandydatów do tytułu „Człowiek bez barier”. Możemy jej pomóc w pozyskaniu nagrody przyznawanej przez publiczność, oddając na nią swój głos.

Płocczanka jest w gronie kandydatów do tytułu „Człowiek bez barier”. Możemy jej pomóc w pozyskaniu nagrody przyznawanej przez publiczność, oddając na nią swój głos.

Kapituła XV edycji konkursu „Człowiek bez barier” wybrała już 20 półfinalistów. Wśród nich znalazła się Patrycja Malinowska. 

Konkurs „Człowiek bez barier” jest organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji od 2003 r. wyłącznie dla osób z niepełnosprawnością. Każda z tych osób przełamuje bariery i stereotypy dotyczące niepełnosprawności, pokazując swoją postawą i działaniem, że niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem. W dotychczasowych 14 edycjach konkursu nagrodzono 31 kobiet i 45 mężczyzn. 

Każdego roku wyłanianych jest pięcioro laureatów, jednak tytuł „Człowiek bez barier” i statuetkę (wraz z nagrodą finansową) przyznaną przez kapitułę konkursu otrzymuje tylko jedna osoba. Czworo pozostałych może liczyć na statuetki i na nagrodę finansową. W tym przypadku warto trzymać kciuki za płocczankę. Reszta jest w rękach internautów, którzy mogą jej pomóc w otrzymaniu Nagrody Publiczności (dyplomu gratulacyjnego). Głosowanie potrwa do 5 listopada włącznie. Ogłoszenie wyników konkursu, przyznanie laureatowi tytułu „Człowiek bez barier 2017” oraz finalistom wyróżnień, a jednej osobie – Nagrody Publiczności odbywa się podczas uroczystej gali, organizowanej 4 grudnia z okazji Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. 

25-letnia Patrycja Malinowska jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku. Ukończyła filologię angielską i pedagogikę resocjalizacyjną.

- Już w wieku sześciu lat wystąpiła przed królową Belgii i panią prezydentową – czytamy. - Brała udział w konkursach wokalnych i recytatorskich. W 2009 zdobyła Grand Prix na festiwalu w Ciechocinku. W 2010 na deskach płockiego teatru grała w musicalu „Drogi życia”. Występowała też w spektaklach „Ubu Król”, „Śmierć sztuki”, „Romeo i Julia”. W 2013 w duecie „Czarno to widzę” dotarła do finału programu „Must Be the Music” w Telewizji Polsat. W 2014 dotarła do finału Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. W 2015 w duecie z tenorem Markiem Torzewskim śpiewała w programie TVP „Sprawa dla reportera”. Często angażuje się w akcje charytatywne, pomaga w organizacji wydarzeń kulturalnych. W 2017 otrzymała Nagrodę Prezydenta Płocka.

Patrycja śpiewała także na miejskich wydarzeniach. Jest też niewidoma od urodzenia.

Głos na Patrycję Malinowską oddajemy na stronie www.niepełnosprawni.pl (poprzez udostępnioną ankietę). Należy podać swój adres email, na który zostanie przysłaną wiadomość. Trzeba kliknąć w zamieszczony w niej link, potwierdzając oddany głos.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE