Reklama

Gdzie z dzieckiem za granicę? Najpopularniejsze europejskie kurorty

Opublikowano:
Autor:

Gdzie z dzieckiem za granicę? Najpopularniejsze europejskie kurorty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wybierając się na wakacje z dzieckiem, trzeba wybrać miejsce, w którym maluch będzie mógł dobrze się bawić, a my swobodnie wypocząć. Najbardziej atrakcyjnymi kierunkami dla rodzin z dziećmi są obecnie Grecja, Hiszpania, Włochy, Bułgaria i Cypr.

Wybierając się na wakacje z dzieckiem, trzeba wybrać miejsce, w którym maluch będzie mógł dobrze się bawić, a my swobodnie wypocząć. W Europie nie brakuje takich miejsc - Grecja jest numerem jeden od wielu lat. Gdzie jeszcze wypoczywają Polacy z dziećmi? 

Turystyka rodzinna rozwija się bardzo prężnie. Według danych biura podróży Rainbow, rodzice, którzy wybierają się na zagraniczne wakacje razem ze swoimi pociechami najczęściej wybierają Grecję, ale niezwykle popularne są także Hiszpania, Włochy, Bułgaria i Cypr. Podróżujących z maluchami przyciągają przede wszystkim wspaniałe plaże, bogata oferta tamtejszych hoteli rodzinnych i hoteli z Figlokubem. Te ostatnie cieszą się coraz większą popularnością. Animacje odbywają się przez kilka godzin dziennie, sześć dni w tygodniu, od połowy czerwca do połowy września.

Animatorzy Rainbow gwarantują profesjonalną opiekę, a prowadzone przez nich zajęcia cieszą się popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych - w końcu wakacje to czas, w którym rozdzina powinna być razem, dlatego Figlokluby umożliwiają wspólną zabawę rodziców i dzieci. A wszystko to zawsze w bezpiecznej i atrakcyjnej formie. 

Oferty rodzinnych wakacji w najczęściej wybieranych przez rodziców miejscach są bardzo zróżnicowane. Dużym zainteresowaniem cieszą się wakacje all inclusive. Osoby podróżujące ze swoimi pociechami stawiają również na bliskość plaży, najlepiej piaszczystej oraz atrakcje wodne. Coraz więcej hoteli kusi aquaparkami, które znajdują się na terenie kurortu, bądź w niewielkiej odległości - w obu przypadkach najmłodsi mogą korzystać z nich bez dodatkowych opłat.

Planujesz rodzinne wakacje? Wejdź na r.pl/figlokluby.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE