Reklama

Gdzie to jest? Udowodnijcie, że nie wiemy...

Opublikowano:
Autor:

Gdzie to jest? Udowodnijcie, że nie wiemy... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znacie interesujące zakamarki Płocka? To udowodnijcie, że istnieją takie miejsca, fragmenty krajobrazu pominięte przez przewodniki, których płocczanie zupełnie nie kojarzą. W tym tygodniu ogłoszono konkurs fotograficzny z nagrodami dla miejskich odkrywców pt. „Płock nieznany”.

Znacie interesujące zakamarki Płocka? To udowodnijcie, że istnieją takie miejsca, fragmenty krajobrazu pominięte przez przewodniki, których płocczanie zupełnie nie kojarzą. W tym tygodniu ogłoszono konkurs fotograficzny z nagrodami dla miejskich odkrywców pt. „Płock nieznany”.

Z własnego doświadczenia wiemy, że istnieją takie nieznane miejsca i mogą okazać się naprawdę niezłą zagwozdką dla mniej wtajemniczonych w płocką topografię, niekoniecznie często zapuszczających się w mniejsze uliczki naszego wiekowego miasta.

W konkursie, który właśnie ogłosiło Akademickie Koło Studentów i Absolwentów Szkoły Wyższej Pawła Włodkowica wraz samą uczelnią oraz Akademickim Stowarzyszeniem Ambitni w Działaniu, chodzi o zaprezentowanie takich mniej popularnych miejsc, które nie będą automatycznie kojarzone z naszym miastem, jak chociażby charakterystyczne wieże katedry czy przęsła starego mostu, wystarczające już wyeksplatowane w kalendarzach i na pocztówkach.

Obiekt (niech to będzie przykładowo architektura lub przyroda), który obierzemy sobie za cel do uwiecznienia, w żadnym razie nie powinien być oczywisty. Jednocześnie musi posiadać w sobie coś wyjątkowego, tak, aby przykuwał uwagę na tyle mocno, by przyznano za nie którąś z nagród. Za pierwsze 3 miejsca, poza dyplomami, można otrzymać kupony od 250 do 100 zł do wykorzystania w jednym z płockich studiów fotograficznych. Po rozstrzygnięciu konkursu, organizatorzy planują wystawę.

A teraz garść ogłoszeń. Do konkursu zgłaszamy nie więcej niż 5 zdjęć. Nie bawimy się w fotomontaż, co najwyżej dozwolony jest drobny retusz (jak rozjaśnienie, redukcja koloru). Gotowe prace zdajemy w formacie elektronicznym na nośniku lub w postaci drukowanej. Dostarczamy je pocztą maksymalnie do 10 kwietnia na adres: Akademickie Koło Studentów i Absolwentów Szkoły Wyższej Pawła Włodkowica, Jana Kilińskiego 12, 09-402 Płock lub zanosimy osobiście do budynku głównego SWPW i zostawiamy kopertę na portierni w budynku A. Nie wysyłamy prac pocztą elektroniczną.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.turystykaplock.eu

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE