Reklama

Gdzie pojawią się nowe stacje Płockiego Roweru Miejskiego w 2019 roku?

Opublikowano:
Autor:

Gdzie pojawią się nowe stacje Płockiego Roweru Miejskiego w 2019 roku? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocczanie polubili przemierzanie Płocka na wypożyczonych jednośladach. Także w naszej zabawie na wyłonienie najważniejszego wydarzenia 2018 roku zwyciężył Płocki Rower Miejski. W tym roku nowe stacje pojawią się na dwóch osiedlach.

Płocczanie polubili przemierzanie Płocka na wypożyczonych jednośladach. Także w naszej zabawie na wyłonienie najważniejszego wydarzenia 2018 roku zwyciężył Płocki Rower Miejski. W tym roku nowe stacje mają pojawić się na dwóch osiedlach.

Jak dowiedzieliśmy się od Konrada Kozłowskiego z zespołu medialnego w płockim Ratuszu, w 2019 r. Płocki Rower Miejski zyska kolejne dwie stacje - jedną na osiedlu Borowiczki przy ul. Harcerskiej pomiędzy ulicami Żelazną a Raczkowizna (przy przystanku autobusowym) oraz drugą przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych.

- Każda z nowych stacji będzie posiadała 15 stojaków mieszczących po 10 rowerów - dodaje Konrad Kozłowski.

Umowa z firmą Nextbike na świadczenie usług płockiego roweru miejskiego została zawarta na trzy lata. Rowery miejskie są dostępne dla mieszkańców przez całą dobę i we wszystkie dni tygodnia w tzw. sezonie rowerowym, czyli od kwietnia do listopada. W pierwszym sezonie zdecydowano się również na wprowadzenie rowerów z fotelikami dla dzieci.

[ZT]20593[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE