Reklama

GALILEUSZ zaprasza do nowej siedziby - KOLEGIALNA 47. Zapisy na zajęcia już trwają!

Opublikowano:
Autor:

GALILEUSZ zaprasza do nowej siedziby - KOLEGIALNA 47. Zapisy na zajęcia już trwają! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny rok szkolny warto rozpocząć z Galileuszem. Od września rozpoczynają się zajęcia w nowej siedzibie na Kolegialnej 47 (II piętro – pok. 9, 14 i 1). W ofercie znajdują się kursy maturalne z matematyki, polskiego, fizyki, chemii, biologii, angielskiego oraz kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki, polskiego i angielskiego, a także korepetycje z tych przedmiotów.

Kolejny rok szkolny warto rozpocząć z Galileuszem. Od września rozpoczynają się zajęcia w nowej siedzibie na Kolegialnej 47 (II piętro – pok. 9, 14 i 1). W ofercie znajdują się kursy maturalne z matematyki, polskiego, fizyki, chemii, biologii, angielskiego oraz kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z matematyki, polskiego i angielskiego, a także korepetycje z tych przedmiotów.

Najmłodszych Galileusz Junior zaprasza na GALI-LEKCJE czyli świetlicę edukacyjną dla uczniów klas II-VI, gdzie będą odrabiane lekcje, ale dodatkowo uczniowie będą poznawać i trenować techniki zapamiętywania i efektywnego uczenia się, eksperymentować chemiczno-fizyczno-plastycznie. Młodych fanów gier komputerowych Galileusz zaprasza na praktyczne zajęcia informatyczne, na których uczestnicy projektują własne gry komputerowe. Dla licealistów organizowane będą warsztaty laboratoryjne z chemii.

„GALILEUSZ oferuje zajęcia indywidualne i grupowe z przedmiotów ścisłych, humanistycznych i języków obcych oraz szereg interesujących zajęć dla dzieci. Nasi uczniowie osiągają najlepsze wyniki z egzaminów maturalnych i egzaminów ósmoklasisty w skali kraju i dostają się do najlepszych liceów oraz na najlepsze uczelnie. Nauczyciele pracujący w sieci Galileusz to osoby lubiące młodzież, posiadające ogromną wiedzę w swojej dziedzinie, a jednocześnie zdolność przekazywania wiedzy w sposób prosty i zrozumiały” - mówi Iwona Brykała, właścicielka płockiego oddziału Galileusza.

Formuła zajęć prowadzonych w Galileuszu oparta na partnerskim podejściu do ucznia jest unikatowa w skali kraju. Nauczyciele są specjalistami z danego przedmiotu umiejącymi przekazać wiedzę w bardzo przystępny sposób. Każde zagadnienie omawiane jest od podstaw w sposób dokładny i precyzyjny, a zajęcia prowadzone są w miłej i partnerskiej atmosferze.

„Najbardziej efektywną metodą przygotowania do egzaminów jest kompleksowe omówienie wszystkich zagadnień teoretycznych i praktycznych, i właśnie w taki sposób prowadzimy kursy w Galileuszu. Materiału jest dużo, dlatego zajęcia rozpoczynają się już we wrześniu i kończą tuż przed właściwymi egzaminami naszym wewnętrznym egzaminem sprawdzającym” – dodaje Iwona Brykała.

Maturzyści mogą zapisać się na kursy z matematyki, fizyki, chemii, biologii, języka polskiego, angielskiego i niemieckiego.

Dla ósmoklasistów Galileusz oferuje kursy z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego lub niemieckiego.

Kursy prowadzone są w grupach od 4 do 12 osób, odbywają się raz w tygodniu i trwają 120 minut (lub 60 min w przypadku kursu ósmoklasisty z polskiego i języków obcych). W czasie zajęć uczniowie mają dostęp do darmowych materiałów edukacyjnych, Wi-Fi, a także ciepłych i zimnych napojów. 

Sprawdzona kadra, możliwość uczestniczenia w jednym miejscu w zajęciach z różnych przedmiotów oraz dogodna lokalizacja w centrum miasta – to niewątpliwe atuty zajęć prowadzonych w Galileuszu.

Galileusz oferuje również korepetycje prowadzone w formie indywidualnej lub w grupach dwu-, trzy-, cztero- i pięcioosobowych. W przypadku grupy powinny to być osoby z tej samej klasy. Zajęcia trwają 60 minut i mogą być prowadzone w systemie ciągłym lub dorywczym. Prowadzący zajęcia doskonale wiedzą, że wielu uczniów potrzebuje wsparcia, bardziej indywidualnego podejścia, czasami więcej czasu na przyswojenie wymaganego materiału, ale są również tacy, którzy pragną osiągać lepsze wyniki niż ich rówieśnicy. Każdy znajdzie zajęcia odpowiednie dla siebie.

Dla młodszych dzieci (w wieku od 7 do 14 lat) placówka oferuje zajęcia informatyczne. Uczestnicy uczą się tworzyć proste, a później coraz bardziej skomplikowane gry oraz poznają wizualne skryptowanie i jego zastosowanie w grach komputerowych.

GALI-LEKCJE czyli świetlica edukacyjna dla dzieci z klas II-VI to nowość w ofercie Galileusza. W programie mnóstwo zajęć rozwojowych: odrabianie lekcji z nauką samodzielności w edukacji, nauka technik zapamiętywania, warsztaty doświadczalne, zajęcia twórcze (plastyczne, techniczne, artystyczne...), zajęcia ruchowe i wiele innych w zależności od możliwości i potrzeb dzieci. Zajęcia będą odbywały się codziennie od poniedziałku do piątku i będą trwały trzy godziny dziennie. Istnieje możliwość skorzystania z regularnego wsparcia w formie elastycznych karnetów.

 

W czwartek 5 września o godz. 17:00 Galileusz zaprasza na Dzień Otwarty.. To doskonała okazja, żeby szczegółowo zapoznać się z ofertą i dobrać optymalną formę zajęć dla swojego dziecka.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.galileusz.com.pl/plock.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Galileusz Płock – ul. Kolegialna 47 (II piętro) pok. 9, 14 i 1

 

Zapisy na zajęcia

telefonicznie: 575-260-310


 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE