Reklama

Galeria uczy malarstwa i fotografowania

Opublikowano:
Autor:

Galeria uczy malarstwa i fotografowania - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocka Galeria Sztuki przygotowała malarskie warsztaty dla najmłodszych i fotograficzne dla seniorów.

Płocka Galeria Sztuki przygotowała malarskie warsztaty dla najmłodszych i fotograficzne dla seniorów.

W sobotę 1 czerwca w samo południe w Płockiej Galerii Sztuki rozpocznie się „Artystyczny Dzień Dziecka”. Będą to warsztaty „z innej bajki” przeznaczone dla wszystkich dzieci – i dużych, i małych. Uczestnicy wraz z prowadzącymi zajęcia tworzyć będą własną opowieść. Tworzyć będą własną baśniową historię, kreując jej bohaterów. Zaprojektują też ich kostiumy, a na koniec odegrają ich role. Dobra zabawa murowana.

W środę 5 czerwca Płocka Galeria Sztuki zaprasza seniorów na zajęcia z cyklu „W ramce i na monitorze”. Warsztaty „Aparat fotograficzny bez tajemnic” poprowadzi Piotr Augustyniak, autor wystawy „Druga strona codzienności”, prezentowanej na dziedzińcu PGS.

W czasie godzinnego spotkania znany płocki fotograf będzie pomagał w rozszyfrowaniu wszystkich oznaczeń, których niemało jest w każdym aparacie fotograficznym. Wytłumaczy także, na czym polegają tajemnice dobrej fotografii i jak zrobić bliskim niebanalny portret. Dzięki temu seniorzy będą mogli zaskoczyć swoich najbliższych znajomością sprzętu fotograficznego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE