Reklama

Galeria rzuca wyzwanie. Najlepsi zdobędą nagrody

Opublikowano:
Autor:

Galeria rzuca wyzwanie. Najlepsi zdobędą nagrody - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z pewnością mnóstwo osób w wakacje, co zresztą widać na ulicach Płocka, wybiera rower do poruszania się po mieście albo po prostu dla przyjemności w wolnym czasie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji podjąć sportowe wyzwanie, instalując aplikację i zbierając punkty. Co dwa tygodnie galeria Mazovia nagrodzi najbardziej aktywnych kolarzy. Łącznie w ciągu wakacji są cztery szanse na wygraną.

Z pewnością mnóstwo osób w wakacje, co zresztą widać na ulicach Płocka, wybiera rower do poruszania się po mieście albo po prostu dla przyjemności w wolnym czasie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przy okazji podjąć sportowe wyzwanie, instalując aplikację i zbierając punkty. Co dwa tygodnie galeria Mazovia nagrodzi najbardziej aktywnych kolarzy. Łącznie w ciągu wakacji są cztery szanse na wygraną.

Akcja "Rowerowe wakacje z Galerią Mazovia" skierowana do mieszkańców Płocka, ma zachęcać do aktywności fizycznej i sportowej rywalizacji. Przy okazji jesteśmy bardziej eko, rezygnując z samochodu czy publicznego transportu zbiorowego. Podjęcie wyzwania jest bardzo proste. Wystarczy jedynie pobrać na telefon bezpłatną aplikację Activy. Tylko nie zapomnijmy jej włączyć w odpowiednim momencie, aby naliczyła nam przejechane kilometry i przyznała punkty.

Najbardziej aktywni rowerzyści otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Galerię Mazovia: karty podarunkowe, vouchery do Zdrofit, zniżki do salonu Martes Sport i wiele innych.

- Trzy osoby, które przejadą najwięcej kilometrów i uplasują się najwyżej w rankingu, otrzymają kartę podarunkową na zakupy w galerii Mazovia o wartości 100 zł. Z kolei osoby na 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40 i 50 miejscu zdobędą kartę podarunkową o wartości 50 zł. Pozostałe nagrody to vouchery do fitness klubu Zdrofit, zniżki do salonu Martes Sport oraz wiele innych niespodzianek. Zachęcamy do aktywności fizycznej, włączenia się do zabawy i podjęcia wakacyjnego wyzwania galerii Mazovia – mówi Izabela Tucholska-Oleszczuk, dyrektor galerii Mazovia.

Oprócz konkursu otwartego, galeria przygotowała także grę dla pracowników, którzy przyjeżdżają do pracy na rowerze. Pula nagród w tej rozgrywce wynosi 1200 zł.

Wyzwanie trwa do końca sierpnia 2019 r. Więcej informacji: www.mazovia.activy.pl.

Fot. Materiał prasowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE