Reklama

Gala Konkursu "Godni Naśladowania". Kto wygrał? [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Gala Konkursu "Godni Naśladowania". Kto wygrał? [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Płockiej Galerii Sztuki odbyła się uroczysta gala wręczenia nominacji, wyróżnień i nagród organizacjom pozarządowym działającym dla dobra mieszkańców.

W Płockiej Galerii Sztuki odbyła się uroczysta gala wręczenia nominacji, wyróżnień i nagród organizacjom pozarządowym działającym dla dobra mieszkańców.

W obszarze pomocy społecznej, zdrowia i profilaktyki uzależnień tytuł "Godni Naśladowania" i pierwsza nagroda trafiła  do Stowarzyszenia na Rzecz osób z Autyzmem "Odzyskać Więzi", natomiast wyróżnienia odebrali: Płockie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera w Płocku i Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Zjawiskom Patologii Społecznej Między Ludźmi.

W obszarze organizacji działających w obszarze kultury, nauki i edukacji tytuł "Godni Naśladowania" zdobyło Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Janiny Czaplickiej. Dwa wyróżnienia trafiły do Stowarzyszenia Starówka Płock i Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Płocku.

W trzeciej, ostatniej kategorii w obszarze sportu, turystyki i rekreacji niedościgniona okazała się Fundacja Rykowisko, a wyróżnienia zdobył Uczniowski Klub Sportowy "Czwórka" przy IV LO im. Bolesława Krzywoustego w ZS nr 1 w Płocku i Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy MUKS21 Płock.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE