Reklama

Gadu gadu w ZOO. Nie bój żaby, wpadnij

Opublikowano:
Autor:

Gadu gadu w ZOO. Nie bój żaby, wpadnij - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mokra robota, Karaluchy pod poduchy, Polowania na śniadanie, Znajdź mnie, Mądra sowa, orzeł biały... To tylko niektóre tytuły zajęć. Aby przekonać się dlaczego „małpa małpie nierówna”, trzeba koniecznie posłuchać opowieści ich opiekuna. Płockie ZOO zaprasza tych młodszych i tych starszych na ferie do ogrodu.

Mokra robota, Karaluchy pod poduchy, Polowania na śniadanie, Znajdź mnie, Mądra sowa, orzeł biały... To tylko niektóre tytuły zajęć. Aby przekonać się dlaczego „małpa małpie nierówna”, trzeba koniecznie posłuchać opowieści ich opiekuna. Płockie ZOO zaprasza tych młodszych i tych starszych na ferie do ogrodu.

Zajęcia o wytypowanych zwierzętach będą odbywały się w ZOO prze całe ferie, od poniedziałku do piątku o godzinie 11.00 w Pawilonie Herpetarium. Poprowadzą je opiekunowie płockich podopiecznych z ogrodu. ZOO zapowiada, że w przypadku niektórych zwierząt będzie okazja do zwiedzenia ogrodu „od kuchni” i uczestniczenia w drobnych czynnościach związanych z opieką. Także osobistego przygotowania pokarmu, a następnie podania posiłku, ale to tylko podczas niektórych zajęć.

Każde spotkanie potrwa 1,5 godziny. Osoby indywidualne nie muszą robić rezerwacji, w przeciwieństwie do grup zorganizowanych. Wówczas wchodzi w grę zorganizowanie zajęć o innej godzinie. Wstęp został wliczony w cenę biletu do ZOO (normalny kosztuje 14 zł, ulgowy 8 zł). Informacji odnośnie ferii w ogrodzie można zasięgnąć pod numerami telefonów: 24 366 05 17, 24 366 05 18.

To również świetna okazja, aby przywitać się z dzioborożcami, które rozgościły się tylko w Płocku. Żadne inne polskie ZOO nie ma takich okazów, a nam przypadła para. Do ZOO warto zajrzeć również w weekendy. W soboty i w niedziele o godzinie 12.00 w Pawilonie Herpetarium organizowany jest pokaz zwierząt zmiennocieplnych. Codziennie o godzinie 13.00 trwa także trening medyczny fok.

Czytaj też:

Zobaczcie też:

Fot . Karolina Burzyńska/Portal Płock, Rafał Kaźmierczak, plakat - ZOO

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE