Reklama

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu?

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Zachowajcie większą ostrożność w rejonie ronda Wojska Polskiego, co ma związek z przygotowaniem do włączenia do ruchu I odcinka obwodnicy wewnętrznej w rejonie samego ronda oraz ulicy Otolińskiej. Możemy tam napotkać sprzęt drogowy na skrzyżowaniu i przy rondzie. Wykonywane jest oznakowanie pionowe i poziome. Od środy, 29 października działa już nowa sygnalizacja świetlna. Wprowadzono także nową, stałą organizację ruchu. Cały czas trwają prace, by wyregulować cykle dla poszczególnych potoków ruchu. Dlatego lepiej tamtędy nie jeździć „na pamięć”.

Czasową organizację ruchu możemy dzisiaj napotkać jadąc ul. Szpitalną z powodu rozpoczęcia budowy ścieżki rowerowej, jak również na ul. Wolskiego, gdzie już sfrezowano tamtejszą nawierzchnię jezdni.

Od 3 do 14 listopada będzie zamknięty dla ruchu pojazdów odcinek ul. Staromiejskiej (od ul. Kwiatka 31) z powodu wykonania przyłączy sanitarnych. Kierowcy proszeni są, aby zaparkowali swoje auta w innej części miasta.

Dodatkowo pamiętajcie, że jadąc ul. Wyszogrodzką w stronę centrum mamy do dyspozycji o jeden pas mniej. Ponadto roboty, które aktualnie są prowadzone w rejonie ciągu dla pieszych i rowerów wzdłuż ul. Wyszogrodzkiej, spowodowały konieczność wyłączenia z ruchu odcinka od ul. Bliskiej do zatoki autobusowej przy stacji paliw. Ruch pieszych jest możliwy wyłącznie po południowej stronie ulicy (po stronie Centrum Graniczna).

Drogowcy na środę, 5 listopada zaplanowali naprawę chodnika na ul. Harcerskiej.

Przypominamy kierowcom, że od czwartku, 25 września aż do 10 listopada obowiązuje zmieniona organizacja ruchu z powodu zamknięcia ul. Nowowiejskiego (od skrzyżowania z ul. Łukasiewicza do skrzyżowania z ul. Okrzei), co ma związek z budową kanalizacji deszczowej. Płockie Wodociągi wraz z wykonawcą, firmą Pol-Aqua, udostępniły już pas jezdni na ul. Kazimierza Wielkiego w kierunku Ratusza.

Uważajcie również m.in. przy Ciechomickiej, gdzie trwają prace związane z budową kolektora ściekowego dla osiedli Ciechomice i Góry. Obowiązuje tam zmieniona organizacja ruchu, zwężenia jezdni i wprowadzono ograniczenia prędkości.

Od 3 września aż do 19 grudnia tego roku będzie zamknięty odcinek drogi powiatowej nr 5201W Płock-Zągoty-Bonisław w Nowym Trzepowie w związku z zaplanowanymi remontami mostów. Wyznaczono następujący objazd: Płock– Ciachcin – Bielsk – Cekanowo – Zągoty – Machcino – Bronowo Zalesie. Piesi powinni tymczasowo korzystać z pomostów, z kolei pasażerowie linii nr 1 pojadą ul. Sierpecką oraz drogami powiatowymi 5205W (przy PWSZ w Nowym Trzepowie) i 2909W (łącznik do Bronowa-Zalesia przy torach). Przystanki Trzepowo, Bielska; Nowe Trzepowo, sady i Nowe Trzepowo nie będą w tym czasie obsługiwane. Autobusy linii 1 w obydwu kierunkach zatrzymają się na przystankach linii 6 – Sierpecka, szkoła; Krzywa i Nowe Trzepowo, szkoła (przy PWSZ).

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, środę 5 listopada, strażnicy ustawią się na ulicach:

- Grabówka,

- Harcerska,

- Sierpecka.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE