Reklama

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w środę. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Na środę drogowcy zaplanowali liczne naprawy: ubytków w jezdni na ul. Przemysłowej, Rybaki, Korczaka, Raczkowizna, Harcerska, z kolei na ul. Odległa zamierzają utwardzać drogę gruntową tłuczniem. Do naprawy mają także chodniki w obrębie skrzyżowania ulic Harcerskiej i Raczkowizna.

Od 11 maja na odcinku ul. Kazimierza Wielkiego od ul. Jasnej do ul. Dobrzyńskiej obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Zamknięto dla ruchu ul. Parowa na odcinku od zjazdu na Sobótkę do skrzyżowania z ul. Jasną. Możliwy jest wyłącznie dojazd do posesji dla mieszkańców oraz odwiedzających Dom Technika i dom Studenta "Wcześniak". Objazd dla pozostałych pojazdów obowiązuje ulicami: Dobrzyńska – Kobylińskiego – Topolowa -Kazimierza Wielkiego.

Między 14 a 22 maja zaplanowano na ul. Sierpeckiej naprawy nawierzchni jezdni z wykorzystaniem emulsji i grysu. Z powodu prac będzie wprowadzona czasowa organizacja ruchu wraz z ograniczeniem prędkości.

Pamiętajcie także o ostrożnej jeździe z powodu malowania oznakowania poziomego jezdni odbywającego się z pominięciem godzin popołudniowego szczytu komunikacyjnego, głównie w godzinach nocnych. W pierwszej kolejności pomalowane zostaną oznakowania na drogach krajowych, następnie wojewódzkich i powiatowych, ale sukcesywna realizacja uzależniona jest od pogody.

Kierowcy powinni dziś uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w środę 20 maja strażnicy ustawią się na ulicach:

- Kochanowskiego,

- Mickiewicza,

- Sierpecka.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE