Reklama

Fotoradar w poniedziałek. Gdzie noga z gazu

Opublikowano:
Autor:

Fotoradar w poniedziałek. Gdzie noga z gazu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Podajemy, na których ulicach pojawią się ograniczenia w ruchu, gdzie są prowadzone roboty drogowe oraz w którym miejscu można się dziś spodziewać kontroli fotoradarem.

Przypominamy, że od poniedziałku, 3 sierpnia jest już zamknięta dla ruchu na okres dwóch miesięcy ulica Dobrzyńska na odcinku między rondem Grabskich a rondem Bronarskiego. Zaplanowano wymianę nawierzchni, położenie nowych chodników, zbudowanie ścieżki rowerowej i zamontowanie nowego oświetlenia. Obowiązują objazdy ulicami: Kobylińskiego - Dobrzyńska - Kazimierza Wielkiego - Parowa - Szpitalna / Medyczna lub Łukasiewicza - Zglenickiego - Dobrzyńska. W toku późniejszych prac, zgodnie z zamierzeniami Ratusza, zostanie przebudowana ulica Dobrzyńska od ronda Grabskich do granicy miasta wraz z budową rond na skrzyżowaniu z ul. Traktową oraz Zglenickiego, a także budowę ul. Traktowej wraz z rondem na jej skrzyżowaniu z ul. Szpitalną.

Od piątku, 7 sierpnia będzie zamknięta na dwa miesiące ulica Kwiatka w związku z układaniem ciepłociągu na odcinku od ul. Bielskiej do Tumskiej. Możliwy będzie tylko wjazd na podziemny parking Złotego Rogu oraz na parking pod południową pierzeją kamienic. Również w piątek, 7 sierpnia Wodociągi Płockie zamykają dwa odcinki ul. 1 Maja – między ul. Kolegialną i Sienkiewicza oraz między al. Jachowicza i Królewiecką. Tym razem chodzi o rozdział kanalizacji na sanitarną i deszczową, natomiast w ramach kolejnego etapu prac rozpocznie się przebudowa ulicy wraz wykonaniem prawo i lewoskrętów. Ponadto zmieniła się data zamknięcia ulicy Dobrzykowskiej. Przesunięto ją na 17 sierpnia.

Drogowcy kontynuują naprawę chodników na Salezjańskiej i Krzywej. Trwają prace związane z budową wyniesionych przejść dla pieszych i progów najazdowych na ul. Gierzyńskiego oraz przy utwardzaniu drogi gruntowej destruktem asfaltowym na ul. Powiśle.

W związku z rozpoczętym II etapem inwestycji związanej z przebudową ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego do skrzyżowania z ul. Okrzei obowiązuje w tym rejonie czasowa organizacja ruchu. W przeciągu dwóch miesięcy przewidziano do zrealizowania frezowanie nawierzchni asfaltowej, prace rozbiórkowe, wybudowanie infrastruktury podziemnej i przebudowę ulicy wraz z budową zjazdów i chodników.

Kierowcy powinni uważać również na fotoradar. Jak poinformowała rzeczniczka straży miejskiej, Jolanta Głowacka, w poniedziałek 3 sierpnia strażnicy ustawią się na ulicach:

- Mickiewicza,

- Sierpecka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE